پنالتی طارمی برای پرسپولیس گران تمام شد + عکس
خبرگزاری شبستان: پنالتی‌ چیپ مهدی طارمی در لیگ قهرمانان آسیا که تبدیل به گل نشد،‌ در سایت فورفورتو بازتاب داشت.

 

به‌ گزارش سرویس دیگر رسانه های خبرگزاری شبستان به نقل از ‌ایسنا، تیم فوتبال پرسپولیس روز گذشته (دوشنبه) در اولین بازی دور برگشت خود در ورزشگاه آزادی برابر الریان قطر به تساوی بدون گل رسید.

مهدی طارمی در نیمه نخست بازی یک پنالتی‌ گرفت ولی تصمیم گرفت تا پنالتی‌ حساس خود را چیپ بزند که این پنالتی‌ از دست رفت. سایت فورفورتو درباره  بازی‌های روز گذشته لیگ قهرمانان آسیا نوشت: پرسپولیس در حالی برابر الریان به تساوی رضایت داد که مهاجم این تیم ضربه پنالتی‌ چیپ خود را از بالای دروازه‌ به بیرون فرستاد. ضربات چیپ در فوتبال را برای اولین بار پاننکا لهستانی ابداع کرد و در بازی برابر آلمان در جام ملت‌های اروپا توانست با این شیوه توپ را وارد دروازه‌ کند و بعد از آن چندین بازیکن از جمله آندرا پیرلو در رقابت‌های مهم و دوستانه تصمیم گرفتند از این ضربه استفاده کنند.

در ادامه‌ گزارش فورفورتو آمده است: طارمی می‌توانست با شانسی که نصیبش شده بود، تیمش را پیش بیندازد؛ آن هم یک ‌دقیقه قبل از پایان مسابقه در نیمه نخست ولی او این فرصت را از دست داد. این بازیکن در شروع نیمه دوم تلاش کرد جبران مافات کند ولی ضربه سر او به تیر دروازه‌ برخورد کرد. تیم قطری می‌توانست روز بد طارمی را بدتر هم کرده و هر سه امتیاز بازی را کسب کند ولی چند فرصت گلزنی را از دست داد. یکی از مهم‌ترین ضربه‌ها را سوریا در نیمه دوم از دست داد. این نتیجه‌ باعث شد پرسپولیس در رده سوم گروه خود قرار بگیرد. این‌ در حالی است که دو بازی بعدی قرمزها برابر الهلال و الوحده است. این تساوی بیشتر به نفع الهلال شد که توانست با برتری یک بر صفر برابر الوحده در صدر جدول گروه قرار بگیرد.

در ورزشگاه فیصل بن فهد، داور مسابقه برای هر دو تیم یک ضربه پنالتی‌ گرفت که کارلوس ادواردو پنالتی‌ خودش برای الهلال را گل کرد ولی بازیکن الوحده پنالتی‌ خود را از دست داد تا الهلال در صدرنشین شود. 

چاپ خبر