گزارش شبستان از اولین روز ثبت نام پنجمین وره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا:
تحویل سال به رنگ انتخابات
خبرگزاری شبستان: فرمانداری تهران از اولین ساعات ثبت نام شورای اسلامی شهر تهران شاهد استقبال چهره های مختلف از این دوره انتخابات شورای اسلامی است.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری شبستان مستقر در فرمانداری تهران، ثبت نام از داوطلبان شورای اسلامی ری، تهران و تجریش امروز از ساعت 8 صبح 30 فروردین آغاز شده و از اولین ساعات شروع ثبت نام صف طویلی در ستاد ثبت نام فرمانداری تشکیل شده است.

بنابراین گزارش از اولین ساعات ثبت نام امروز چهره های اصلاح طلب گوی سبقت را از اصولگرایان ربودند و افرادی همچون هادی ساعی، ابراهیم اصغر زاده، شهربانو امانی، عبدالحسین مختاباد، انصاری، علی صابری، مجید سرسنگی ثبت نام کردند.

هادی ساعی و محمد حقانی در جمع خبرنگاران حضور یافتند و به سوالات اصحاب رسانه پاسخ دادند. مختاباد نیز در جمع خبرنگاران در مورد اختلاف کارگزاران و اصلاح طلبان برای شهرداری محسن هاشمی گفت: این ااظهارات در حد شایعه است.

عیسی فرهادی فرماندار تهران نیز از آغاز ثبت نام گزارشی از آمار ثبت نام در ساعات اولیه آرایه داده است.

علی اصغر ناصر بخت رییس ستاد انتخابات شهرستان تهران هم در جمع خبرنگاران خطاب به داوطلبان گفت: داشتن مدارک از جمله شناسنامه و کارت ملی برای داوطلبان الزامی است و علاقمندان به ثبت نام در این دوره از انتخابات شورای شهر در ایام نوروز میتوانند از دفاتر پیشخوان گواهی عدم سوپیشینه دریافت کنند.

بنابراین گزارش پس از چند دوره انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام پنجمین دوره انتخابات شورای اسلامی در روز سال تحویل آغاز شد و بازهم اصحاب رسانه تنها کسانی بودند که تصویر و اخبار ثبت نام را منعکس کردند.

خبرنگاران و اصحاب رسانه سال نو خود را با رنگ بوی انتخابات و اخبار ثبت نام شورای اسلامی شهر آغاز کردند و در لحظه ثبت نام تمام اصحاب رسانه در ستاد ثبت نام فرمانداری گردهم جمع شدند و در کنار سفره

هفت سین فرمانداری با هزاران امید و آرزو برای کشور اسلامی سال جدید را با زمزمه دعای تحویل سال یا مقلب القلوب و الابصار آغاز کردند. همچنین سال 1396 از سوی رهبر انقلاب با عنوان اقتصاد مقاومتی تولید - اشتغال نامگذاری شد.

 

چاپ خبر