فرماندار تالش؛
ایجاد امید در دل ملت یک ضرورت است
خبرگزاری شبستان: فرماندار تالش گفت: ایجاد امید در دل ملت منطبق با واقعیات اجتماعی یک ضرورت است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از تالش، سید عیسی مهدوی، فرماندار تالش در نشست خبری با اصحاب رسانه وجود رسانه های منتقد را پربرکت عنوان کرد و افزود: با رعایت اصول مطبوعاتی طوری قلم بزنیم که فضای عمومی جامعه به سمت آرامش پیش رود.

 

وی تصریح کرد: انتقاد و انعکاس دیدگاه های مردم از رسالت های مطبوعات است که مدیران را در انجام وظایف یاری می‌کند.

 

فرماندار تالش به کارنامه دولت در سال ۹۵ اشاره و گفت: داشتن نگاه روشن و اعتدال، برکات کار دولت در مذاکرات هسته ای و برجام را مشخص می‌کند.

 

مهدوی، وفاق اجتماعی و احیای حقوق شهروندی را از اقدامات دولت خواند و افزود: همبستگی و همدلی جریان های سیاسی در کشور و ایجاد هم افزایی سازمان های امنیتی و نظامی نتیجه گسترش روابط بین المللی و برجام بوده که موجب احساس امنیت موجود در کشور شده است.

 

وی با اشاره به اینکه ایران کشوری امن است، اظهارکرد: رشد سرمایه گذاری خارجی از برکات احساس امنیت و حسن روابط خارجی است.

 

عالی ترین نماینده دولت در تالش ادامه داد: جلوگیری از التهاب بازار و ایجاد آرامش اقتصادی و اجرای طرح سلامت در شهرها و روستاها از نتایج مثبت فعالیت دولت تدبیر و امید است.

 

وی تکمیل ۸ هزار واحد صنعتی نیمه تمام، خرید تضمینی محصولات کشاورزی مانند چای، برنج و گندم، احیای آبخیزداری، طرح تجهیز کشاورزی، افزیش تولید نفت و گاز و ارتقای نرخ رشد از منفی به مثبت ۵ را از دیگر اقدامات و تلاش های دولت تدبیر و امید عنوان کرد.

 

فرماندار تالش به انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و ریاست جمهوری اشاره کرد و افزود: انتخابات همانند انتخابات های گذشته پر شور برگزار می‌شود و حضور گسترده مردم قدرت ملی و امنیت کشور را تضمین می‌کند.

 

مهدوی گفت: ایجاد امید در دل ملت منطبق با واقعیات اجتماعی یک ضرورت است.

چاپ خبر