مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، خبر داد؛
کانو‌ن‌های فرهنگی هنری مساجد میزبان مردم در لحظه تحویل سال
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، گفت: اکثر این کانو‌ن‌ها در لحظه تحویل سال، میزبان مردم هستند.

حجت‌الاسلام امیر شمس در گفت‌وگو با خبرنگار مسجد و کانون‌های مساجد خبرگزاری شبستان، گفت: دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری استان تهران طبق سنت هر سال، ویژه‌برنامه‌های گسترده‌ای را در روزهای پایانی سال و عید نوروز با هدف تقویت جایگاه مساجد و کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برگزار می‌کند.

 

وی دیدار با خانواده شهدای انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و مدافع حرم را جزو برنامه‌های این کانون‌ها در ایام سال نو برشمرد و افزود: غبارروبی مساجد توسط اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد با هدف پذیرایی مناسب از مردم و مسافران در ایام نوروز از دیگر برنامه‌های ما است.

 

مسئول دبیرخانه کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان تهران، خاطرنشان کرد: این کانون‌ها با استقرار در  ورودی و خروجی‌های استان تهران همچون سایر استان‌ها و شهرهای مذهبی به ویژه قم، جمکران و مشهد، آماده استقبال و پذیرایی از میهمانان نوروزی هستند.

 

شمس اضافه کرد: برگزاری مسابقات قرآنی و برپایی مراسم تحویل سال در اکثر کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در آستانه تحویل سال نو از دیگر برنامه‌های در نظر گرفته شده توسط ما در این ایام است.

چاپ خبر