زیرساخت های مختلف برای میزبانی مسابقات مختلف جهانی در کشور وجود دارد
خبرگزاری شبستان: وزیر ورزش و جوانان با اشاره به اینکه زیرساخت های لازم برای میزبانی مسابقات مهم جهانی در کشور فراهم است، گفت: جمهوری اسلامی ایران می‌تواند میزبانی رقابت های مختلف جهانی را به بهترین شکل به عهده بگیرد.

به گزارش خبرنگار خبر گزاری شبستان از کرمانشاه، مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان، در حاشیه برگزاری مسابقات جام جهانی 2017 در جمع اصحاب رسانه، گفت: رقابت های جام جهانی 2017 برای ما بسیار مهم است،

 

وی با بیان این که رقابت های جام جهانی کشتی 2017 در کرمانشاه در حال برگزاری است، افزود: مسابقه شطرنج بانوان جهان نیز به طور همزمان با جام جهانی کشتی در تهران در حال برگزاری است.

 

سلطانی فر، با بیان اینکه ایران ظرفیت میزبانی هر گونه رخداد های مهم ورزشی را دارد، افزود: مسابقات بین المللی والیبال در کیش و مسابقات چهار جانبه فوتبال ساحلی نیز به میزبان بوشهر در این ایام در حال برگزاری است.

 

وزیر ورزش و جوانان، با اشاره به اینکه در تلاش هستیم میزبانی جام جهانی فوتسال 2020 را دریافت کنیم، افزود: باید تا یک ماه دیگر میزبانی رقابت های جام جهانی کشتی فرنگی نیز انجام شود.

 

این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه زیرساخت های لازم برای میزبانی مسابقات مهم جهانی در کشور فراهم است، گفت: جمهوری اسلامی ایران می‌تواند میزبانی رقابت های مختلف جهانی را به بهترین شکل به عهده بگیرد.

 

گفتنی است، رقابت های جام جهانی کشتی آزاد 2017 با میزبانی کرمانشاه در روز های 28 و 29 بهمن با حضور 103 کشتی گیر از هشت کشور برتر دنیا در حال برگزاری است.

 

 

 

 

چاپ خبر