رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر؛
پیشخوان های شهر نت در ۲۰ نقطه مشهد فعالیت می کنند
خبرگزاری شبستان:رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر با اشاره به اینکه باید بانکداری سنتی را فراموش کرده و به سمت بانکداری تمام الکترونیک برویم، افزود: پیشخوان های شهر نت در ۲۰ نقطه مشهد فعالیت می کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از مشهد، محمد رضا صبوری رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر( استانهای خراسان، کرمان و سیستان و بلوچستان) امروز( ۲ بهمن) در جمع اصحاب رسانه ضمن گرامیداشت یادوخاطره آتشن نشانان فداکار ساختمان پلاسکو و بیان اینکه اصحاب رسانه نقطه اتصال دستگاههای اجرایی هستند، گفت:محوریت اصلی بانک شهر تجهیز و تخصیص منابع است به این شیوه که منابغی که مردم در اختیار ما قرار می دهند در حوزه های مختلف اختصاص می دهیم.

 

وی با اشاره به اینکه بانک شهر با رویکرد توسعه شهری شکل گرفته است، اظهار داشت:بانک شهر ضمن فعالیت اصلی خود فعالیتهای فرعی هم در بخش های فرهنگی، اجتماعی انجام می دهد ضمن اینکه توجه ویژه ای به کتاب و کتابخوانی دارد و تا کنون نمایشگاههای متعددی با عاملیت این بانک برگزار شده است.

 

صبوری با بیان اینکه اولین دشتگاه صراف در سالن شماره ۳ پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد قرار داده شده است، ادامه داد: در ایام اربعین هم این بانک با ایجاد پیش خوانهای شهر نت و دستگاههای صراف در کشور عراق توانست فعالیتهای مفیدی را انجام بدهد.

 

رئیس سرپرستی منطقه یک بانک شهر کمک ۴۵ میلیارد تومانی را برای خرید ۱۰۰ دستگاه اتوبوس برای شهرداری مشهد از دیگر فعالیتهای اقتصادی این بانک دانست و گفت: در ۲ ماه گذشته ۵۰۰ میلیارد تومان خط اعتباری برای توسعه کرمان و ۳۰۰ میلیارد تومان هم خط اعتباری برای توسعه زاهدان اختصاص داده شده است.

 

وی بهترین زیربناهای ایجاد شده در بخش ای تی را از دیگر خصوصیات این بانک عنوان کرد و افزود:برای جلوگیری از هدر رفت وقت و حمل ونقل پول خدمات غیرحضوری تعریف کرده ایم که در کارت شهروندی ارائه شده فعلا ۳۲ حساب تعبیه شده است.

چاپ خبر