بسیج، خاکریز مقدس باورها و مسجد عظیم ارزشها
خبرگزاری شبستان: استاندار کهگیلویه و بویراحمد با صدور پیامی، بسیج را مشق ایثار و استقامت، خاکریز مقدس باورها و مسجد عظیم ارزشها دانست که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، سیدموسی خادمی، استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز ( 1 آذر ) با صدور پیامی ضمن تبریک هفته بسیج، عنوان کرد: بسیج در طول هشت سال دفاع مقدس سرافرازانه از وطن و میهن اسلامی در برابر متجاوزان دفاع کرد و یک وجب از خاک پاک این سرزمین پر افتخار را به اجانب نداد.

 

در پیام سیدموسی خادمی آمده است:

 

بسیج، شجریه طیبه و درخت تنومند عشق و ایثار و خورشید تابان حریت و آزادگی است که به دست پیروزمند شاهدان مکتب حسینی و عاشقان مذهب جعفری از آدم تا خاتم آبیاری و ماندگار شد.

 

بسیج، مشق ایثار و استقامت، خاکریز مقدس باورها و مسجد عظیم ارزشهاست که پیروانش بر گلدسته های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده اند.


بسیج، اقیانوس بیکران آرمان های والای اسلامی است که ولایت مداری، ایمان، عزت و شجاعت را به منصه ظهور گذاشت و پرچم پرافتخار دفاع از کیان اسلامی و مرزهای جغرافیایی و معنوی سرزمین کهن ایران را بر تارک قرن برافراشت و  در طول هشت سال دفاع مقدس سرافرازانه از وطن و میهن اسلامی در برابر متجاوزان دفاع کرد و یک وجب از خاک پاک این سرزمین پر افتخار را به اجانب نداد.


اینجانب هفته بسیج و سالروز تاسیس این نهاد مقدس را به تمامی بسیجیان مخلص تبریک عرض کرده و آرزو دارم در پرتو عنایات الهی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در پاسداری از ارزش های اسلامی انقلابی موفق باشند.

چاپ خبر