اجرای طرح نظارت و ارزیابی کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهر تهران
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان تهران از اجرایی شدن طرح نظارت و ارزیابی کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهر تهران خبر داد.

به گزارش خبرگزاری شبستان، حجت الاسلام امیر شمس در جلسه توجیهی مسئولین نظارت و ارزیابی کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهر تهران افزود: حدود 450 کانون فرهنگی و هنری در سطح شهر تهران فعالیت دارند که به منظور ارزیابی دقیق فعالیت این کانون ها افرادی را به منظور نظارت و ارزیابی به کانون های مختلف مساجد شهر تهران اعزام می کنیم.

وی بیان کرد: مسئولین نظارت و ارزیابی کانون های مساجد شهر تهران با معرفی نامه رسمی دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان تهران به کانون های شهر تهران اعزام می شوند و در زمینه برگزاری کلاسها، جشنواره ها و سایر برنامه های فرهنگی و هنری در مناسبت های مختلف مورد ارزیابی قرار می گیرند.

به گفته حجت الاسلام شمس، این طرح با هدف شناسایی کانون های فعال در سطح شهر تهران انجام خواهد گرفت و در آینده تلاش خواهیم کرد کانون های فرهنگی و هنری در سطح شهرستانهای استان تهران نیز ارزیابی کنیم.

وی یادآور شد: در این طرح با نقاط ضعف و قوت کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهر تهران آشنا می شویم و می توانیم با برنامه ریزی مناسب کانون های غیر فعال را تقویت کنیم.

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی و هنری مساجد استان تهران تاکید کرد: برای نظارت دقیق حدود 450 کانون شهر تهران 11 کانون نظارت و ارزیابی در مناطق مختلف شهر تهران ایجاد شد و این کانون ها در زمانبندی مشخص عملیات نظارتی خود در همه کانون های فرهنگی و هنری شهر تهران آغاز می کنند.

وی با بیان اینکه برنامه های ویژه ای در ماه مبارک رمضان، دهه کرامت و ماه محرم در مساجد شهرتهران و سایر شهرستانهای استان تهران به همت کانون های فرهنگی و هنری مساجد برگزار شد افزود: تلاش خواهیم کرد با برنامه ریزی مناسب و شناسایی نوع فعالیت های کانون های فرهنگی و هنری مساجد شهر تهران اجرای برنامه های فرهنگی، مذهبی و هنری را در مساجد شهر تهران توسعه دهیم.

چاپ خبر