تقویت قدرت دفاعی کشور باید در اولویت باشد
خبرگزاری شبستان:فرمانده لشکر ۸۴ خرم آباد، دوران دفاع مقدس را درسی بزرگ برای ملت ایران خواند و گفت: برای مقابله با توطئه های دشمنان، تقویت قدرت دفاعی کشور باید در اولویت باشد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از خرم آباد، امیر مهدی مددی، فرمانده لشکر 84 خرم آباد، امروز(1مهر) در دیدار نیروهای مسلح با نماینده ولی فقیه در لرستان، گفت: دوران دفاع مقدس دورانی ارزشمند برای کشور است.

 

وی با اشاره به حمایت های مستکبران از رژیم بعث در دوران دفاع مقدس، افزود: تقویت سیستم دفاعی کشور مهم ترین راه مقابله با توطئه های دشمنان است.

 

امیر مددی، با بیان اینکه تضعیف نیروهای مسلح ساده لوحی است، اظهار داشت: تقوی سیستم دفاعی کشور باید در اولویت باشد.

 

وی با اشاره به اینکه در دروان دفاع مقدس ملت ایران در برابر دشمن تا دندان مسلح قرار گرفت، گفت: در سایه وحدت ملت ایران اجازه ندادند دشمن به وجبی از خاک وطن دست یابد.


فرمانده لشکر 84 خرم آباد، خاطرنشان کرد: دفاع مقدس موجب عزت و سربلندی ملت ایران در دنیا شده و امروز به واسطه این عزت و سربلندی، کشور به پیشرفت های مهمی در فناوری هسته ای و موشکی دست یافته است.


مددی، با اشاره به توان نیروهای مسلح کشورمان در تامین امنیت مرزهای داخلی بیان کرد: امروز موشک های پیشرفته کشورمان لرزه به اندام رژیم صهیونیستی انداخته است.

 

فرمانده لشکر 84 خرم آباد، با اشاره به توان دریای کشورمان، گفت: امروز نیروی دریایی کشورمان یک نیروی راهبردی در سطح بین المللی است و امنیت را برای منطقه تامین کرده است.

 

چاپ خبر