عصر امروز؛
نمایشگاه دفاع مقدس در منطقه بیدخت بیرجند گشايش يافت
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه فرهنگی، رزمی و اقتصادی دفاع مقدس عصر امروز (۳۱شهریور) با حضور فرمانده سپاه انصارالرضا(عليه السلام) خراسان جنوبي، استاندار و جمعی از مسئولان در منطقه بیدخت بیرجند افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بیرجند، سرهنگ صفر علی اسماعیلی، معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(عليه السلام) خراسان جنوبی در حاشیه افتتاح این نمایشگاه در جمع خبرنگاران گفت: امسال در نمایشگاه بیش از 30 غرفه اقتصاد مقاومتی و فرهنگی و پشتیبانی دفاع مقدس جهت استفاده و بازدید عموم پیش بینی شده است.

 

وی با بیان اینکه در بحث اقتصاد مقاومتی علاوه بر بازدید عموم، موضوع فروش محصولات کشاورزی هم پیش بینی شده است، افزود: در این نمایشگاه انواع محصولاتی که توسط شرکت‌ها و افرادی که از بسیج تسهیلات گرفتند و خودشان تولید کننده هستند عرضه می‌شود؛ که بیشتر اینها مواد خوراکی است.

 

معاون هماهنگ کننده سپاه انصارالرضا(عليه السلام) خراسان جنوبی با اشاره به اینکه محصولات فرهنگی هم در نمایشگاه عرضه می شود، گفت: همچنین بخش‌های متنوع ورزشی مانند پرش موتور، تیراندازی با تفنگ و بخش‌های نظامی و غیر نظامی در نمایشگاه دیده شده است.

 

اسماعیلی با بیان اینکه نمایش سلاح‌های رزمی، سنگرها و امکانات و تجهیزات مربوط به دفاع مقدس، بخش رزمی و دفاعی این نمایشگاه را تشکیل می‌دهد، ادامه داد: در بخش رزمایش نیز گردان‌های امام حسین(علیه السلام) شهرستان بیرجند اجرای رزمایش دارند.

 

وی افزود: این نمایشگاه از امروز تا 7 مهرماه همه روزه عصرها از ساعت 5 تا بعد از رزمایش به روی علاقه مندان باز است.

 

اسماعیلی گفت: در بخش رزمایش این نمایشگاه هم امسال عملیات فتح المبین با رمز مقدس «یا زهرا(سلام الله علیها)» اجرا خواهد شد.

چاپ خبر