مراسم محفل انس با قرآن کریم در کانون فرهنگی هنری «شهدای ایران آباد» برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری «شهدای ایران آباد» گفت: مراسم محفل انس با قرآن کریم با حضور استاد برجسته حوزه علمیه قم در کانون فرهنگی هنری «شهدای ایران آباد» شهرستان پارس آباد برگزار می شود.

عادل محرمی، مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری «شهدای ایران آباد» به خبرنگار خبرگزاری شبستان از اردبیل گفت: مراسم محفل انس با قرآن کریم با حضور حجت الاسلام ذبیح الله طاهری از اساتید برجسته حوزه علمیه قم در کانون فرهنگی هنری شهدای ایران آباد شهرستان پارس آباد برگزار می شود.

 

وی با اشاره به اینکه این مراسم روز پنجشنبه 28 مرداد بعد از نماز مغرب و عشا برگزار خواهد شد، تصریح کرد: حجت الاسلام مجتبی مرادزاده مدیر حوزه علمیه گرمی نیز میهمان این برنامه خواهد بود.

 

محرمی با بیان این مطلب که برگزاری برنامه های قرآنی برای اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد ضروری است، خاطر نشان کرد: حضور اساتید برجسته در برنامه های قرآنی نوجوانان و جوانان را با مفاهیم سبک زندگی اسلامی بیشتر آشنا می کند و این وظیفه عمومی کانون های فرهنگی هنری مساجد برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان اسلامی است.

 

مدیر مسئول کانون فرهنگی هنری «شهدای ایران آباد» با تاکید بر اینکه سخنرانی حجت الاسلام ذبیح الله طاهری از اساتید برجسته حوزه علمیه قم و قرائت قرآن توسط قاریان این شهرستان از برنامه های این مراسم معنوی خواهد  بود، یادآور شد: این برنامه در قالب طرح اوقات فراغت تابستانی برای اعضای کانون های فرهنگی هنری شهدای ایران آباد پیش بینی شده که حضور برای عموم مشتاقان قرآنی نیز مهیا شده است.

چاپ خبر