خدمت به ایتام و محرومان، بستر تکریم آنان است
خبرگزاری شبستان: رئیس هیئت عامل مرکز نیکو کاری شهرستان الشتر، گفت: خدمت به ایتام و محرومان و رفع نیازهای آنان نه تنها عبادت بلکه موجب تکریم آنان نیز می شود.

حجت الاسلام سید حسین امیری، رئیس هیئت عامل مرکز نیکوکاری شهرستان الشتر در گفت و گو  با خبرنگار خبرگزاری شبستان درخرم آباد، گفت: خدمت به محرومان و نیازمندان از اهداف این مرکز نیکوکاری است.

 

وی افزود: در این مرکز تلاش می شود با جذب مشارکت خیران در جهت خدمت به محرومان جامعه و رفع نیاز های آنان اقدام شود.

 

حجت الاسلام امیری، اظهار داشت: خدمت به ایتام و محرومان و رفع نیازهای آنان نه تنها عبادت بلکه موجب تکریم آنان نیز می شود.

 

وی با اشاره به برنامه های این مرکز نیکوکاری در دهه کرامت، افزود: تلاش شده است در این دهه  در جهت رفع مشکلی از مشکلات محرومان جامعه گامی برداشته شود.

 

حجت الاسلام امیری، ابراز کرد: در طول دهه کرامت همچنین سفره های کریمانه برای اطعام نیازمندان و ایتام شهرستان الشتر گسترده شده است.

 

این مقام مسئول، با اشاره به فضائل و کرامات علمی و عقلی امام هشتم علی بن موسی الرضا(علیه السلام)، گفت: امام رضا( علیه السلام) نمونه کامل تسلیم و رضا در مقابل امر خدای سبحان است.

 

وی افزود: این صفت نیکو یکی از نشانه وارستگی و بینش وسیع امام رضا( علیه السلام) بوده است.


حجت الاسلام امیری حضور ثامن الحجج در خاک ایران را مایه برکت و افتخار ایران زمین دانست واظهار کرد: بر جوانان لازم است که در مورد ارزش و جایگاه  فقیه و ولایت فقیه در جامعه اسلامی تحقیق و مطالعه بیشتری داشته باشند تا سعادتمند شوند.
 

چاپ خبر