در چهارمحال و بختیاری صورت گرفت؛
شناسایی بیش از یک هزار مربی برای تدریس کلاس های طرح اوقات فراغت «آسمانی ها»
خبرگزاری شبستان:مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بابیان اینکه یکهزار و ۲۰۰مربی برای تدریس طرح بزرگ اوقات فراغت «آسمانی ها» استان شناسایی شده است گفت: طرح بزرگ اوقات فراغت «آسمانی ها» ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، جواد کارگران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری امروز (2 تیر) در نشست خبری اوقات فراغت «آسمانی ها» که با حضور اصحاب رسانه در سالن جلسات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد، بابیان اینکه یک هزار و 200 مربی برای تدریس طرح بزرگ اوقات فراغت «آسمانی ها» استان شناسایی شده است، گفت: طرح بزرگ اوقات فراغت «آسمانی ها» ویژه اعضای کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار می شود.

 

وی، آیین افتتاحیه اوقات فراغت را 20 تیرماه ماه جاری همزمان با سراسر کشور عنوان کرد و افزود: اختتامیه اوقات فراغت 13 شهریور سال جاری مصادف با سالروز ازدواج حضرت علی (علیه السلام) و حضرت فاطمه (سلام الله علیها) برگزار می شود.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: 350 پایگاه اوقات فراغت در استان مجری طرح اوقات فراغت هستند و کلاس های مختلفی را برای جوانان و نوجوانان ارائه می کنند.

 

کارگران، برگزاری کلاس های قرآن، احکام و اعتقادات، فضای مجازی و رسانه (آموزش نشریه نویسی، وبلاگ نویسی)، کتاب و کتابخوانی و مسابقات فرهنگی، فنی، هنری، مهارتی (خطاطی، نقاشی و...)، اردوهای تربیتی درون استانی و برون استانی، ورزشی و... را از جمله کلاس های اجرایی در طرح اوقات فراغت عنوان کرد.

 

وی ابراز کرد: برای استفاده از فضا و امکانات آموزشی و سالن های ورزشی مدارس همجوار مساجد، استفاده از سایت های کامپیوتر به صورت رایگان، استفاده از اردوگاه های تفریحی آموزشی آموزش و پرورش با تخفیف ویژه برای پایگاه های اوقات فراغت کانون با آموز و پرورش تفاهم نامه همکاری منعقد شده است.

 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری گفت: بسیج، هلال احمر، تبلیغات اسلامی، ورزش و جوانان، فنی و حرفه ای و... از دیگر دستگاه های هستند که در برگزاری طرح اوقات فراغت «آسمانی ها» با کانون های فرهنگی هنری مساجد همکاری می کنند.

 

چاپ خبر