رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران:
«شمیم وحی» گام موثرى براي ترویج فرهنگ قرآنی است
خبرگزاری شبستان:رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران، بر پايي نمایشگاه "شمیم وحی" در پاسخ به نیازهای موسسات و مراكز قرآنی و گامی موثر برای ترویج فرهنگ قرآنی است.

به گزارش خبرگزاری شبستان و به نقل از ستاد خبری دومین نمایشگاه شمیم وحی، حجت الاسلام و المسلمین صادق زاده با اشاره به این که "شمیم وحی" اقدامی بسیار مناسب برای تآمین نیاز موسسات قرآنی بود، گفت: برپایی این نمایشگاه برای دومین سال متوالی کار خوبی بود كه با حمايت شوراي اسلامي شهر تهران اتفاق افتاد و يقينا می‌تواند منشأ خیر و برکات در توسعه فعاليت هاي قراني شهر تهران باشد.

وی افزود: نمایشگاه "شمیم وحی" در پاسخ به نیازهای موسسات قرآنی دارالقرآن‌ها برپاشد که از این طریق توانستند هم با حمايت شهرداري تهران بخشي از اقلام فرهنگی و تجهیزات مورد نیاز خود را تهیه كنند و هم در محيطي تعاملي قابليت هاي خود را به اشتراك گذارند و دستاوردها و خدمات خود را به شهروندان معرفي نمايند

رییس مرکز فعالیت های دینی شهرداری تهران با تقدیر از برگزار کنندگان نمایشگاه "شمیم وحی" با اشاره به اين كه بر پايي اين نمايشگاه مي تواند به عنوان الگو مورد توجه مجموعه مديريت شهري در ساير مراكز استان و شهرهاي كشور باشد، گفت : امیدواریم در سال‌های آینده شاهد توسعه و رشد بیشتر این نمایشگاه و نیل به توفیقات بیشتر باشیم.

وی خاطرنشان کرد: یکی از نقاط قوت نمایشگاه شمیم وحی حضور دارالقرآن های مناطق و خانه هاي قران و عترت محلات شهري بود که مراجعه کنندگان به نمایشگاه در کنار تهیه اقلام مورد نیاز خود با دارالقرآن ها و فعالیت های آن ها بیشتر آشنا مي شدند.

حجت الاسلام و المسلمین صادق زاده همچنين تشكيل بانك اطلاعاتي از جلسات قراني شاخص و خانگي شهر تهران را نيز از جمله دستاوردهاي دومين نمايشگاه شميم وحي دانست و تصریح کرد: اهتمام ما اين است كه بتوانیم با ترویج فرهنگ قرآنی شرايط زيست مومنانه را براي همه شهروندان فراهم كنيم و اگر جامعه‌ای قرآنی داشته باشیم، آثار و برکات فراوان آن در تمام ابعاد زندگی مردم نمود خواهد داشت.

دومين نمايشگاه بزرگ فرهنگ قراني شميم وحي از ١٦ تا ٢٣ خردادماه با همكاري شوراي عالي قران و اداره كل فرهنگي شهرداري تهران در محل باغ موزه دفاع مقدس برگزار شد

چاپ خبر