سید محمد علوی فر، نماینده ویژه حرم مطهر ابوالفضل(ع) در ایران شد
خبرگزاری شبستان: طی حکمی از سوی تولیت آستان مقدس حرم مطهر حضرت ابوالفضل العباس(ع)، سید محمد علوی فر(زریون) به‌عنوان نماینده ویژه حرم مطهر حضرت ابوالفضل(ع) در ایران اسلامی تعیین شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از ایلام، محمد علوی فر(زریون) رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات در استان ایلام در چند سال اخیر بوده که مسئولیت کمیته مشارکت‌های مردمی ستاد اربعین حسینی استان ایلام را در سال گذشته نیز بر عهده داشته است.

 

در بخشی از این حکم آمده است: بدون شک جناب آقای سید محمد علوی فر، نماینده مجاز حرم مطهر و مقدس حضرت ابوالفضل العباس(ع) در جمهوری اسلامی ایران است و نماینده منحصربه‌فرد این حرم در کشور ایران است.

 

در ادامه این حکم آمده است: هرگونه کمک و ارتباط برای حرم مطهر حضرت ابوالفضل العباس(ع) از جمهوری اسلامی ایران از طریق وی صورت می‌گیرد و امید است که برای هماهنگی امور، همکاری و کمک‌های اختصاص داده‌شده به حرم مقدس حضرت ابوالفضل العباس(ع) از جمهوری اسلامی با ایشان تماس گرفته شود.

 

در پایان این حکم با تقدیر ا فعالیت‌های صورت گرفته، خاطرنشان شده است: سید محمد علوی فر تاکنون نقش برجسته‌های در ایجاد زمینه‌های لازم برای هدایت کمک‌های جمع‌آوری‌شده در جمهوری اسلامی ایران دارد.

 

گفتنی است، که این حکم به امضای سید احمد صافی متولی شرعی و خادم ابوالفضل العباس(ع) رسیده است.

 

چاپ خبر