موفقیت و پیشرفت ریشه در خانواده دارد
خبرگزاری شبستان: رییس سومین جشنواره ملی خانواده پژوهی گفت: هیچ موفقیت و پیشرفتی در حوزه فردی و اجتماعی پیدا نمی کنیم که ریشه و ارتباطی با خانواده نداشته باشد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری شبستان، دکتر علی زاده محمدی، رییس سومین جشنواره ملی خانواده پژوهی در مراسم هفتمین کنگره ملی آسیب شناسی خانواده که در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شد، گفت: هیچ موفقیت و پیشرفتی در حوزه فردی و اجتماعی پیدا نمی کنیم که ریشه و ارتباطی به خانواده نداشته باشد.

 

وی افزود: شاید برای موضوعات مختلف بتوانیم جایگزینی پیدا کنیم اما برای خانواده جایگزینی پیدا نمی شود.

 

زاده محمدی تصریح کرد: خانواده دارای نیازها و انگیزه های زیستی و فطری است، هیچ جا نمی توان با ایجاد فضاهای مختلف خانواده را از بین برد.

 

رییس جشنواره ملی خانواده پژوهی بیان کرد: رابطه والد و کودک و همسری نمی تواند هیچ گاه از بین برود یا جایگزینی داشته باشد اما امکان کمرنگ شدن آن وجود دارد.

 

وی با گلایه از اطلاع رسانی ضعیف سومین جشنواره ملی خانواده پژوهی گفت: تنها سه طرح در این جشنواره برگزیده شد و ما نیاز به حمایت جدی از وزارت علوم و وزارتخانه هایی که درگیر مسایل خانواده هستند، داریم چرا که این جشنواره را می توانیم در سطح جشنواره خوارزمی و ملی نیز بالا بیاوریم.

 

 

چاپ خبر