مدیر گروه فیلم و سریال شبکه دو خبر داد:
سریال «آرام می گیریم» در تهران کلید خورد
خبرگزاری شبستان: سریال ۴۲ قسمتی «آرام می گیریم» هفته اول اردیبشهت ماه در شهرک چشمه تهران کلید خورد.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از روابط عمومی شبکه دو،  مسعود صباح، مدیر گروه فیلم و سریال این شبکه ضمن بیان مطلب فوق، اظهار داشت: «آرام می گیریم» مجموعه ای پر بازیگر است که در لوکیشن های مختلفی چون تهران، خوزستان، ساوه و مناطقی در شرق و جنوب شرق کشور، تصویربرداری می شود. 

صباح با بیان اینکه این سریال برای پخش در نیمه دوم سال 95 تولید می شود، در خصوص این ملودرام خانوادگی اذعان داشت: این سریال به روابط، تفاوت ها و تعامل های بین نسلی، گذشت و نوعدوستی و از طرفی زیاده خواهی در بستر قصه ای با محوریت تمام اعضای یک خانواده پرداخته می شود. خانواده ای که تنها در سایه همدلی و همگرایی اعضای آن است است که آرامش و امنیت از دست رفته، دگر باره باز برمی گردد.....

گفتنی است روح ا... سهرابی کارگردانی و فرهاد گلی تهیه کنندگی این مجموعه را بر عهده دارند. سید مرتضی مصطفوی به همراه روح اله سهرابی، نویسنده فیلمنامه اولیه اند که توسط فریدون فرهودی و فروغ فروهیده، بازنویسی نهایی شده است.

«آرام می گیریم» محصول گروه فیلم و سریال شبکه دو با مشارکت انجمن سینمای انقلاب و دفاع مقدس است و از بازیگران این مجموعه می توان به آتیلا پسیانی، کامران تفتی، لعیا زنگنه، ثریا قاسمی، آشا محرابی، هوشنگ توکلی،  نگار عابدی،  علی اوسیوند،  میرطاهر مظلومی، حمید هدایتی، مونا فرجاد، مهدی سلوکی، نسرین نکیسا و .... اشاره کرد.

همچنین دیگر عوامل این سریال عبارتند از:

مشاور کارگردان و بازیگردان : محمدرضا فاضلی

مدیر تصویربرداری : محمد ناصری

مدیر تولید : ایرج طایفه غلامی

طراح گریم : زهره سیه پوش

مدیر صدابرداری : امیر عاشق حسینی

طراح صحنه و لباس : رضا درگزی

آهنگساز : محمد محمدعلی

تدوین : موحد شادرو ـ نوید توحیدی  

 

چاپ خبر