آغاز نام نویسی پنجمین دوره بزرگ فرهنگی آموزشی اعتصام دزفول
رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دزفول، از آغاز نام نویسی پنجمین دوره بزرگ فرهنگی آموزشی اعتصام در این شهرستان خبر داد و اظهار داشت: این دوره آموزشی از اول مرداد آغاز شده و به مدت 10 روز ادامه دارد.

مهدی ابوماهیگیر، رئیس اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دزفول با بیان این مطلب به خبرنگار شبستان گفت: این دوره تابستانه که در سنوات گذشته نیز با استقبال چشمگیر دانش آموزان و حضور اساتید برجسته حوزه و دانشگاه همراه بوده در دو سطح مقدماتی و تکمیلی با اجرای مباحث متنوع آموزشی، اعتقادی و فرهنگی برگزار می شود.

 

وی با بیان اینکه دوره مقدماتی امسال از (15 مرداد) در دزفول و دوره تکمیلی به مدت یک هفته در قم برگزار می شود، افزود: ایده پروری، ارتقای سطح بینش فکری و فرهنگی دانش آموزان عضو در راستای مبارزه با جنگ نرم دشمنان از اهداف اصلی این طرح است.

 

وی خواستار توجه بیشتر و تحول در حوزه فرهنگی و تربیتی آموزش و پرورش دزفول شد و اضافه کرد: عدالت آموزشی و فرهنگی اقتضا می کند همه دانش آموزان تابعه و به خصوص اقشار محروم تحت پوشش برنامه های اوقات فراغت و تصمیمات کلان قرار گیرند نه اینکه به نام یک شهر تبلیغات و برای چند نفر برنامه ریزی شود.

 

ابوماهیگیر، اذعان داشت: اعضای انجمن های اسلامی و دانش آموزان علاقه مند می توانند برای ثبت نام در دوره فرهنگی آموزشی اعتصام حداکثر تا (10 مرداد) به دفتر اتحادیه انجمن های اسلامی دانش آموزان دزفول واقع در خیابان انقلاب جنب دفتر امام جمعه مراجعه کنند.

 

وی یاد آور شد: علاقه مندان می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 2247614 تماس و یا به پایگاه اینترنتی اتحادیه دانش آموزان دزفول www.ayandehsaz.com مراجعه کنند.

 

پایان پیام/

چاپ خبر