اصفهان جوایز جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی را درو کرد
خبرگزاری شبستان:  گروه آوای مهر طاهای اصفهان در هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی رتبه اول گروه های برگزیده را دریافت کرد و مورد تجلیل مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از اصفهان، گروه سرود آوای مهر طاها وابسته به کانون فرهنگی هنری مسجد مهدیه اصفهان به سرپرستی سعید عنایتی با حضور در هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی که در همدان برگزار شد، موفق به دریافت رتبه اول در گروه برگزیده در رده سنی زیر 16 سال، رتبه دوم تک خوان  زیر 16 سال و کسب رتبه برتر در بخش مربی فنی زیر 16 سال شد.

 

سعید عنایتی، مدیرمسئول کانون فرهنگی هنری مهدیه و کانون تخصصی سرود استان اصفهان در این باره به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان، گفت: گروه سرود این کانون با بچه هایی از جنس مسجد توانسته است افتخارات بزرگی را برای اصفهان رقم بزند.

 

وی با بیان اینکه در این جشنواره با سه اثر حضور داشته اند، اظهار داشت: سرود مکتب عشق با موضوع آیه شریفه «مدهامتان»، سرود شوق زیارت و آهوی دست نیز با موضوع امام رضا(ع) در هفتمین جشنواره سراسری آواها و نغمه های آسمانی توسط گروه آوای مهر طاها اجرا شد.

 

سرپرست و مربی فنی گروه آوای مهر طاها جشنواره آواها و نغمه های آسمانی را از با کیفیت ترین جشنواره های کشور دانست و از تلاش های معاونت فرهنگی ستاد عالی کانون های مساجد کشور و دبیرخانه دائمی جشنواره های سراسری جوانان مسجاد کشور تقدیر کرد.

 

چاپ خبر