نظام جمهوری اسلامی کارآمدی دین در اداره امور کشور را اثبات کرده است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه دشمن همه تلاش خود را معطوف به ناکارآمدی دینی کرده، افزود: نظام اثبات کرده که دین می تواند به بهترین وجه جامعه را اداره کند.

حجت الاسلام سیدجواد خاضع، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به خبرنگار خبرگزاری شبستان در یاسوج، گفت: دهه فجر انقلاب اسلامی ایران یادآور رشادت ها، جانفشانی های و حماسه های جاویدان مردم مومن و ولایت مدار ایران اسلامی است.

 

وی این انقلاب را مدیون رهبری حکیمانه و پیامبرگونه امام عظیم الشان دانست و افزود: دهه فجر فرصتی برای تبیین و انتقال ارزش های انقلاب اسلامی به نسل جوانی که در معرض تهدید و تهاجم فرهنگی دشمن قرار دارد، است.

 

خاضع با بیان اینکه نسل امروزی مشکلات قبل از انقلاب را ندیده و اینک در بمباران تبلیغاتی دشمنان مورد تهاجم واقع شده، اظهار داشت: این دهه بهترین فرصت برای تبیین خدمات و ارزش های انقلاب از قبیل حمایت از محرومان و مستضعفین است که جمهوری اسلامی در همه نقاط دنیا از محرومان حمایت می کند.

 

این مسئول فرهنگی و تبلیغی کهگیلویه و بویراحمد استقلال و عدم وابستگی به بیگانگان را جزء اصول انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد: پافشاری بر آرمان های انقلاب اسلامی، عدالت خواهی، دموکراسی و مردم سالاری دینی که اینها بخش هایی از ارزش های انقلاب اسلامی هستند باید به نسل نوجوان و جوان جامعه منتقل شوند.

 

وی خدمت به مردم در نظام جمهوری اسلامی را نوعی عبادت دانست و ادامه داد: همه ما به عنوان مسئولان باید خود را خادم مردم بدانیم و با نهایت کار و تلاش و هرآنچه که در توان داریم جهت پیشبرد اهداف متعالی جمهوری اسلامی تلاش کنیم.

 

خاضع با اشاره به اینکه خدمات نظام قابل افتخار بوده، اظهار داشت: به برکت نظام اسلامی در ایران خدمات ارزشمندی در طول 37 سال عمر انقلاب در استان کهگیلویه و بویراحمد صورت گرفته، ولی باید این خدمات برای مردم به خصوص به خصوص جوانان و نوجوانان تبیین شود؛ زیرا دشمن همه سعی و تلاش خود را معطوف به این کار کرده که جمهوری اسلامی و دین ناکارآمد بوده و نمی تواند جامعه را اداره کند.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد اذعان کرد: ما در طول این 37 سال به خوبی این موضوع را اثبات کردیم که دین می تواند به بهترین وجه جامعه را اداره کرده و اگر مشکلاتی وجود داشته، به دلیل فاصله گرفتن از ارزش های دینی، ملی و انقلابی بوده است.

 

وی مردمی بودن را از دیگر ویژگی های انقلاب اسلامی در ایران دانست و یادآور شد: این انقلاب در همه مراحل متکی به مردم بوده و مردم صاحبان اصلی این انقلاب هستند و هرجا پیشرفتی حاصل شده بعد از رهبری پیامبر گونه امام راحل، رهبر معظم انقلاب و ایثارگری شهدا، بخشی از آن مرهون حضور آگاهانه مردم بود.

 

خاضع با اشاره به اینکه مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران نقش ارزشمندی دارند، خاطرنشان کرد: همه دست اندرکاران کشور مثل شوراها، نمایندگان مجلس، رئیس جمهوری، مجلس خبرگان که وظیفه مهم انتخاب و حراست از رهبری در مقابل تهاجمات دشمن را برعهده دارند، توسط مردم انتخاب می شوند و نظام مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی ایران پیاده شده است.

 

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد به انتخابات مجلس خبرگان رهبری و مجلس شورای اسلامی اشاره و افزود: با توجه به اینکه این دو انتخاب مهم است انشالله مردم استان با حضور آگاهانه، حداکثری و حماسی خود حضور پیدا خواهند کرد.

 

چاپ خبر