پشتیبانی از دولت و تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی از مهمترین اصول سیاست های کلی نظام است
خبرگزاری شبستان: رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور با اشاره به اینکه تقویت روحیه معنوی مردم حتی از قدرت نظامی هم افضل تر است، گفت: پشتیبانی از دولت و تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی از مهمترین اصول سیاست های کلی نظام است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از مرودشت، حجت الاسلام سید رضا تقوی، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه کشور امروز (3مرداد) در همایش «کارکردهای تربیتی نماز جمعه و اقتصاد مقاومتی» که در شهرستان مرودشت برگزار شد، گفت: ائمه جمعه روح معنویت را در جامعه گسترش می دهند.

 

وی با اشاره به اینکه تقویت روحیه معنوی مردم حتی از قدرت نظامی هم افضل تر است، تاکید کرد: پیروزی مردم در انقلاب اسلامی و ایستادگی آنان در مقابل استکبار به خاطر روحیه معنوی آنان بوده است.

 

این مقام مسئول با یادآوری این مطلب که مقابله با ستمگران جامعه جهانی، ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، پشتیبانی از دولت و تبیین سیاست های اقتصاد مقاومتی از مهمترین اصول سیاست های کلی نظام است، تاکید کرد: مقابله با تروریسم دیگر مبحثی است که در نظام اسلامی ایران جز اصول قرار دارد.

 

وی با اشاره به اینکه تربیت در جامعه اسلامی مهمترین مسئله است و از این رو نماز جمعه نیز یک عبادت تربیتی محسوب می شود، اظهار داشت: امروز داعش حاصل علم بدون تربیت است.

 

به گفته حجت الاسلام تقوی، افزایش بصیرت مردم، تشویق برای حضور حداکثری در صحنه های مختلف انقلابی و مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن جز اصولی است که ائمه جمعه باید به آن توجه داشته باشند.

 

 

 

چاپ خبر