استکبار می خواهد شیعه را از بین ببرد
خبرگزاری شبستان: امام جمعه شیراز گفت: استکبار می خواهد شیعه را در دنیا از بین ببرد و همواره با پول های زیادی که هزینه می کند، پیروان آل الله (علیهم السلام) را مورد یورش قرار می دهد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز، حجت الاسلام رضوی اردکانی، امام جمعه موقت شیراز امروز (27آذر) در خطبه های نماز جمعه این شهرستان با اشاره به اینکه عربستان، اسرائیل و آمریکا برای نابودی اسلام و تشیع پاشنه کفش خود را بالا کشیده اند، گفت: آنان با پول مسلمین اقدام به نسل کشی شیعه می کنند.

 

وی با اشاره به دیگر نمونه های این اتفاق در کشورهای منطقه در سال های اخیر، نیز اضافه کرد: استکبار می خواهد شیعه را در دنیا از بین ببرد و همواره با پول های زیادی که هزینه می کند، پیروان آل الله (علیهم السلام) را مورد یورش قرار می دهد.

 

نویسنده کتاب «ماهیت قیام مختار» در ادامه، مسلح شدن داعش را یکی دیگر از رویه های استکبار برای از بین بردن مسلمین خواند و تصریح کرد: آنان شیعه و پیروان این مکتب را خطری عظیم برای رژیم صهیونیستی، این غده سرطانی جهان می دانند.

 

وی با انتقاد به سازمان های بین المللی که در برابر ظلم علیه مسلمین و شیعه هیچ واکنشی نشان نمی دهند، محبوبیت ایران و جمهوری اسلامی را به خاطر حمایت بی بدیل از مظلومان جهان دانست و تاکید کرد: سازمان های بین المللی یک بام و 2 هوا هستند و برای مجازات یک قاچاقچی در ایران دادشان گوش فلک را کر می کند ولی به مسلمین که می رسند وظایفشان را فراموش می کنند.

 

چاپ خبر