رونمایی از پوستر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال در مشهد 
خبرگزاری شبستان:پوستر دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازیهای یارانه ای با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی رونمایی شد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از مشهد و به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی،سعید سرابی مدیر کل اداره فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی امروز(۲۵آذر)در جلسه شورای برنامه ریزی دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازیهای رایانه ای از پوستر این نمایشگاه رونمایی کرد.

 

سرابی در این جلسه ضمن تشکر از همراهی دستگاهها و سازمانها گفت:ماندگاری، اهمیت و کیفیت کار قطعا به همراهی و مشارکت همه عوامل اجرایی نیازمند است.

 

وی با اشاره به گستردگی فضای مجازی افزود:گستردگی فضای مجازی به اندازه فضای واقعی است و شاید هم گسترده تر از فضای واقعی باشد.

 

سرابی استان خراسان رضوی را در حوزه رسانه های دیجیتال سرآمد دانست و گفت: اگر آماری گرفته شود در این حوزه و بررسی شود قطعا مشخص خواهد شد که این استان در همه زمینه های رسانه های دیجیتال سرآمد و پیشتاز است.

 

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی با اشاره به بخش های ویژه نمایشگاه اظهار داشت: اینکه این بخش ها جهت دهی فکری و ارزشی به نمایشگاه بدهد اتفاق خوبی است ولی باید در حوزه تبلیغات و اطلاع رسانی از همه فضاها استفاده شود تا مردم به حضور و بازدید از نمایشگاه ترغیب و تشویق شوند.

 

در ابتدای این جلسه محمد کاظم دبیری، معاون طرح و برنامه ریزی ارشاد خراسان رضوی و دبیر نمایشگاه گزارشی از روند برگزاری نمایشگاه ارائه کرد و گفت: دومین نمایشگاه رسانه های دیجیتال و بازیهای یارانه ای از ۲ تا ۹ بهمن ماه در مشهد برگزار می شود.

 

وی افزود: تا کنون ۶۰ ناشر دیجیتال برای حضور در نمایشگاه ثبت نام کرده اند و دستگاهها و سازمانها و فعالان عرصه دیجیتال همکاری و مشارکت خیلی خوبی در برگزاری نمایشگاه داشته اند.

 

دبیری از برگزاری ۲۴ نشست در این نمایشگاه خبر داد و بیان داشت: برخی از این نشست ها تخصصی و برخی عمومی خواهد بود و همچنین بخش فرهنگ رضوی، انقلاب اسلامی و مشهد ۲۰۱۷ را از بخش های ویژه این نمایشگاه است.

چاپ خبر