کار در خصوص رهپویان وصال با حساسیت دنبال می شود
خبرگزاری شبستان: رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس با اشاره به اینکه نماینده رهبری معظم نسبت به مجموعه رهپویان وصال از گذشته تاکنون حساس بودند، گفت: بارها در خصوص رهپویان جلسه گرفته شده است و با حساسیت کار دنبال شده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از شیراز،‌ حجت الاسلام محمدامین رصاف، رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس امروز (23شهریور) در جمع تشکل دانشجویی رهپویان وصال شیراز با اشاره به اینکه نماینده رهبری معظم نسبت به مجموعه رهپویان وصال از گذشته تاکنون حساس بودند، گفت: بارها در خصوص رهپویان جلسه گرفته شده است و با حساسیت کار دنبال شده است.

 

وی با یادآوری این مطلب که در اصل اینکه باید به فعالیت خودش ادامه دهد حرفی در آن نیست، اظهار داشت: طرف مسائل حاشیه ای نیستیم و دغدغه ما فعالیت این کانون است.

 

حجت الاسلام رصاف با اشاره به اینکه مسئولین قصد همکاری دارند اما باید مسائل با بررسی و مطالعه پیش رفت، تاکید کرد: اکثر فضاها همین مشکل را دارند، درون مساجد نیز جوانان با هیئت امنا مشکل دارند و جایی که هیچ مسئله ای نداشته باشد نیست به این راحتی نمی توان قول داد.

 

رئیس نهاد نمایندگی ولی فقیه در فارس با تاکید بر اینکه کار فرهنگی هیچ وقت در زمین صاف پیش نرفته وهمواره  با دست اندازها کار پیش رفته است، تصریح کرد: این در تقدیر کارهای فرهنگی است.

 

وی با اشاره به اینکه خوشحالیم که افراد برای دین خودشان می جنگند و ناراحتیم که با مشکل مواجه شده است، اظهار داشت: با تعبیر تعطیلی مجلس موافق نیستم حالا یک 2 جلسه کم شده نباید این تعبیر بکار برد.

 

حجت الاسلام رصاف با تاکید بر اینکه این استقامت شما باعث می شود وعده الهی برسد و تحقق یابد، افزود: این راه و جبهه فرهنگی ادامه خواهیم داد چرا که ما نیز خودمان را ترکش خورده جبهه فرهنگی می دانیم.

 

 

چاپ خبر