عالی ترین نماینده دولت دولت در بندر آستارا؛
اجرای موفقیت آمیز طرح سلامت از موفقیت های دولت / با کلید اعتدال قفل های مهمی در کشور باز شد
خبرگزاری شبستان: عالی ترین نماینده دولت دولت در بندر آستارا اجرای موفقیت آمیز طرح سلامت را از موفقیت های دولت دانست و گفت: با کلید اعتدال قفل های مهمی در کشور باز شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از بندر آستارا، سیروس شفقی، عالی ترین نماینده دولت در آستارا امروز(۶ شهریور) در سخنان بین الصلاتین آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه این شهر با گرامیداشت یاد وخاطره شهیدان رجایی و باهنر هفته دولت را تبریک گفت و افزود: شهیدان رجایی و باهنر راه درست خدمت و ماندگار بودن خدمت را به ما یاد دادند.

 

وی با بیان اینکه در دو سال گذشته از عمر دولت تدبیر و امید تلاش های خوبی در کشور صورت گرفته است، تصریح کرد: با تلاش ها و اجرای سیاست های دولت آرامش نسبی را در کشور شاهد هستیم.

 

فرماندار بندر آستارا با اشاره به اینکه با یک نگاه منصفانه به عملکرد دولت شاهد هستیم که دولت با تدبیر، اعتدال و خردورزی در کارها دست آوردهای بزرگی را برای کشور به ارمغان آورده است، اضافه کرد:  ارتقای شاخصه های سلامت و موفقیت در سیاست خارجی از دستاوردهای مهمی است که دولت در دو سال اخیر از عمر خود کسب کرده است.

 

شفقی ادامه داد: با کلید اعتدال قفل های مهمی در طی دو سال اخیر در این کشور باز شده و یقین داریم با حمایت های شما مردم شاهد موفقیت های خوبی در آینده خواهیم بود.

 

وی اجرای موفقیت آمیز طرح سلامت در کشور را از موفقیت های دولت عنوان کرد و گفت: مشکلات عمده ای مردم در این بخش داشتند که دولت با تلاش خود در این راستا مشکلات مردم را به حداقل رسانده است.

 

عالی ترین نماینده دولت در بندر آستارا تامین ارز برای داروی کشور، بیمه کردن ۱۰ میلیون بیمار، حمایت از داروی بیماران صعب العلاج، رایگان کردن زایمان طبیعی و نوسازی فضای فیزیکی بیمارستان ها و درمانگاه ها را از خدمات دولت در راستای ارتقای نظام سلامت در کشور ذکر کرد.

 

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه دولت تدبیر و امید زمانی امور اجرایی کشور را به دست گرفت که تورم ۴۲ درصدی را در کشور شاهد بودیم،اظهارکرد: با تلاش های دولت تورم در کشور به ۱۵ درصد رسیده است.

 

شفقی گفت: با برنامه ریزی هایی که دولت کرده در سال ۹۵ شاهد رشد اقتصادی در کشور خواهیم بود.

 

وی موفقیت در مذاکرات هسته ای را از دیگر دستاوردهای دولت ذکر کرد و افزود: با رفتار هوشمندانه فرزندان این ملت مذاکرات به نتیجه رسید و جبهه ضد ایرانی امروز در مقابل عزت و اقتدار ایران سر تعظیم فرود آوردند.

 

فرماندار بندر آستارا تصریح کرد: این اقتدار و عزت مدیون خون شهدا، راهنمایی های رهبر معظم انقلاب، حمایت ها و پشتیبانی های مردم و تلاش های دولت تدبیر و امید است.

 

شفقی آبرسانی و گازرسانی به روستاها، اجرای طرح های هادی روستایی و افزایش اعتبارات دهیاری ها را از جمله خدمات دولت در بندر آستارا عنوان کرد و گفت: خدمات دولت در بندر آستارا در طی دو سال اخیر قابل مقایسه با گذشته نیست.

چاپ خبر