مسئول اداره عملیات تبلیغی سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد:
برنامه‌ریزی ۶۷ برنامه در بیش از ۴۵ هزار پایگاه بسیج
خبرگزاری شبستان: مسئول اداره عملیات تبلیغی سازمان بسیج مستضعفین گفت: حدود ۶۷ عنوان برنامه در بیش از ۴۵ هزار رده سازمان بسیج مستضعفین برنامه ریزی شده است.

به گزارش خبرگزاری شبستان از قم، سرهنگ احد امیری مسئول اداره عملیات تبلیغی سازمان بسیج مستضعفین عصرگذشته (24 مرداد) در دیدار اعضای شورای هماهنگی بزرگداشت دهه کرامت در کشور با آیت الله سعیدی تولیت آستان مقدس حضرت معصومه (س) که در آستان مقدس حضرت معصومه (س) برگزار شد، عنوان کرد: حدود 67 عنوان برنامه در بیش از 45 هزار  رده سازمان بسیج مستضعفین برنامه ریزی شده است.

 

مسئول اداره عملیات تبلیغی سازمان بسیج مستضعفین اظهار داشت: افتتاحیه سلسله جشن های رضوی در شلمچه و ورود نمادین کاروان امام رضا (ع) به کشور بوده است، که دعای کمیل نیز در این مراسم قرائت شد و حضور مردم در این مراسم چشمگیر بود.

 

سرهنگ امیری بیان کرد: سلسله جشن‌های دهه کرامت در حرم‌های احمدی و محمدی و حرم حضرت معصومه (س) و همچنین آستان قدس رضوی برگزار می شود.

 

وی افزود: جشن «دختران آفتاب» در حوزه های مقاومت خواهران برگزار می شود که یک کار نمادین است، همچنین جشنواره عفاف و حجاب از دیگر برنامه های سازمان بسیج مستضعفین در کشور است.

 

مسئول اداره عملیات تبلیغی سازمان بسیج مستضعفین یادآور شد: اکثریت گلزارهای شهدا که به مراکز سپاه نزدیک هستند غبارروبی می‌شوند، همچنین پرچم حرم امام رضا (ع) در میادینی که به این نام هستند، به اهتزار در می آید.

 

سرهنگ امیری تصریح کرد: اختصاص مباحث حلقه‌های صالحین به ترویج فرهنگ رضوی و فاطمی، تکریم آمران به معروف در حوزه مقاومت خواهران و برگزاری جشنواره شعر رضوی از جمله برنامه های سازمان بسیج مستضعفین در ایام دهه کرامت است.

 

وی عنوان کرد: شبکه «روشنگران فرهنگی بسیج» که یک شبکه عظیم در مقابله با جبهه دشمن در جنگ نرم تشکیل شده است و از ظرفیت تمام روشنگران فرهنگی استفاده می شود.

 

 

چاپ خبر