جشنواره ملی ادبیات کودک و نوجوان رضوی ارتباط نزدیکی با خانواده ها دارد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه ایجاد فضای معنوی یکی از اهداف برگزاری جشنواره ملی ادبیات کودک و نوجوان رضوی در استان است، گفت: جشنواره ملی ادبیات کودک و نوجوان رضوی ارتباط نزدیکی با خانواده ها دارد.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شهرکرد، جواد کارگران، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری امروز (۱۸ خرداد) در نشست با مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان که در دفتر مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد، گفت: با اشاره به اینکه ایجاد فضای معنوی یکی از اهداف برگزاری جشنواره ملی ادبیات کودک و نوجوان رضوی در استان است گفت: جشنواره ملی ادبیات کودک و نوجوان رضوی ارتباط نزدیکی با خانواده ها دارد.

 

وی با اشاره به اینکه خلق آثار ادبی شامل شعر، داستان و قطعه ادبی ازجمله بخش های جشنواره ملی ادبیات کودک و نوجوان رضوی است افزود: انتظار می رود مراکز کانون های پرورش و فکری کودکان و نوجوانان با مشارکت اعضای کانون ها و فعال نمودن آثار در رشته های مذکور دبیرخانه جشنواره ملی ادبیات کودک و نوجوان رضوی را یاری کنند.

 

پرویز شاهوردی، مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری نیز در این جلسه از اعلام آمادگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در راستای همکاری با جشنواره ملی ادبیات کودک و نوجوان رضوی خبر داد.

 

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان چهارمحال و بختیاری گفت: با ایجاد کانال ارتباطی این استان با مراکز کانون های پرورش فکری سراسر کشور جهت اطلاع رسانی به مراکز و مساعدت در جمع آوری آثار و ترغیب کودکان و نوجوانان جهت ورود به جشنواره اقدام می‌کند.

 

پایان پیام/

چاپ خبر