مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل:
تعامل و همدلی دست اندرکاران مساجد در کارهای فرهنگی بیشتر شود
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: تعامل و همدلی هیئت امنا، امام جماعت، مسئول پایگاه و مدیر مسئول کانون به عنوان دست اندرکاران مساجد در کارهای فرهنگی بیشتر شود.

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرنگار خبرگزاری شبستان به شهر کوثر، نادر سقاء، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل، شامگاه امروز (11 خردادماه) در جلسه توجیهی طرح غنی سازی اوقات فراغت شهر کوثر، اظهار داشت: فعالیت در مساجد یک لطف الهی و معنوی برای دست اندرکاران مخلص است و تعامل و همدلی هیئت امنا، امام جماعت، مسئول پایگاه و مدیر مسئول کانون به عنوان دست اندرکاران مساجد در کارهای فرهنگی باید بیشتر باشد.

 

وی با اشاره به اینکه اجرای برنامه های قرآنی، طرح تلاوت نور، ادعیه خوانی و مشارکت در برگزاری نماز جماعت از رسالت های مهم کانون های مساجد است، تصریح کرد: مدیران مسئول در شناسایی جوانان فعال محله و با ارائه مسئولیت به آنها و با تعامل والدین، خیرین و مربیان در جذب آنها به مساجد تلاش کنند.

 

سقا با بیان این مطلب که جذب، تثبیت و رشد نوجوانان و جوانان در مساجد از مهمترین اولویت وظایف مدیران کانون ها است، افزود: ورودی مسجد به عنوان ویترین و محل نمایش فعالیت های فرهنگی و هنری مساجد است که مدیران کانون ها از این ظرفیت برای نشان دادن فعالیت های خود استفاده کنند.

 

مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان با اعلام اینکه مدیر مسئولان در برپایی جشن نیمه شعبان و سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی (ره) همت و دقت نظر بیشتری داشته باشند، یادآور شد: طبق فرمایش امام خمینی (ره( کار برای خدا دلسردی و خستگی ندارد و همت فعالان فرهنگی باید اجرای دقیق برنامه های فرهنگی و دینی باشد.

 

رئیس فرهنگ و ارشاد اسلامی و مسئول بهزیستی شهرستان کوثر میهمان ویژه این برنامه بودند.

 

پایان پیام/

چاپ خبر