دبیر طرح ملی تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه 
۱۴ حافظ طرح ملی حفظ قرآن امشب در مسابقات بین المللی قرآن تقدیر می شوند
خبرگزاری شبستان: دبیر طرح ملی تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه گفت : امشب بعد از نماز مغرب و عشا در حاشیه سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با حضور نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه،۱۴ حافظ طرح ملی حفظ قرآن تقدیر می شوند.

 حجت‌الاسلام محمد‌کاظم موسوی متقی، دبیر طرح ملی تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه در گفتگو با خبرنگار سرویس قرآن و معارف خبرگزاری شبستان  با اشاره به برگزاری آیین تجلیل از برگزیدگان این طرح در مسابقات بین المللی قرآن گفت: ان شاءالله امسال همانند ادوار گذشته مراسم تجلیل از حافظان نخبه طرح ملی تربیت حافظان در ایام سی و دومین مسابقات بین المللی قرآن برگزار می شود.

 وی افزود: ما هر سال در ایام برگزاری این رقابت ها از چندین حافظ برتر که در طرح ملی تربیت حافظان قرآن حضور فعال تر داشته و جزءهای بیشتری از قرآن را حفظ کردند و نیز در سنین جوانی و نوجوانی قرار دارند تقدیر می کنیم.

موسوی تصریح کرد: امسال هم 14 نفر از این حفاظ بر اساس استعلام استانی و راستی آزمایی های انجام شده انتخاب شدند. ملاک ما برای انتخاب این حفاظ این است که حفظ خود را از ابتدا در طرح ملی حفظ قرآن آغاز کرده و در موسسات و نهادهای دیگر حافظ نشده باشند همچنین صحت حفظ آنها نیز تایید شده باشد.

 دبیر طرح ملی تربیت حافظان قرآن سازمان اوقاف و امور خیریه اضافه کرد : امشب سه شنبه 29 اردیبهشت ماه همزمان با چهارمین روز برگزاری سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با حضور حجت الاسلام و المسلمین محمدی ، نماینده ولی فقیه و رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه و معاون فرهنگی و اجتماعی این سازمان ، مراسم تجلیل از حافظان طرح ملی تربیت حافظان قرآن کریم برگزار می شود.

 

پایان پیام/

چاپ خبر