مسئول کمیته تبلیغات سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن خبرداد :
نصب بنرمسابقات بین المللی قرآن در ۲۰ بیلورد و ۸۵۰ تابلو شهری تهران 
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته تبلیغات سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن از نصب بنرمسابقات بین المللی قرآن در ۲۰ بیلورد و ۸۵۰ تابلو شهری  تهران  خبرداد.

سید مهدی شرفی، در گفتگو با خبرنگار سرویس قرآن و معارف خبرگزاری شبستان اظهارداشت: برای بحث تبلیغات این دوره از مسابقات، از ماه ها قبل با بازنگری گزارش های رسیده و همچنین استفاده از نظرات و دیدگاه های کارشناسان و صاحب نظران، موارد نقص و معایب سال های گذشته رفع و با بازنگری فعالیت های سال های گذشته، تدابیر ویژه ای برای اطلاع رسانی بهتر و تبلیغات موثرترانجام شد.

شرفی با اشاره به مصادیقی از تفاوت های تبلیغات مسابقات بین المللی قرآن نسبت به سال های گذشته، افزود: تحول در نصب پرچم های کشورهای گوناگون چه در میدان اصلی ورودی سالن اجلاس و چه در روی میزهای شرکت کنندگان ، یکی از ویژگی های تبلیغی در مسابقات امسال است، چرا که در سال های گذشته همواره انتقادهایی درباره نصب نشدن پرچم کشور ها در میدان اصلی سالن اجلاس سران مطرح شده بود که به حول و قوه الهی این مشکل در سال جاری رفع شده است.

وی اضافه کرد : برای مسابقات این دوره، هماهنگی های خوبی بین دستگاه ها و سازمان های اجرایی، شهری و فرهنگی انجام شده است که از آن جمله می توان به رایزنی و تعامل با شهرداری تهران برای در اختیارگرفتن تعدادی از بنرهای شهری برای نصب بنر مسابقات  و همچنین سپاه استان تهران ، بانک انصار و دیگر سازمان ها و دستگاه های اجرایی اشاره کرد.

مسئول کمیته تبلیغات سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم با بیان اینکه نتایج این رایزنی ها باعث شد تا یکی از بزرگترین جایگاه های نصب بنر ایران در اختیار کمیته تبلیغات مسابقات قرار گیرد ، تصریح کرد : تغییر در سبک گل آرایی داخل سالن و گل های  گردان وسط سالن یکی دیگر از تفاوت های آشکار مسابقات امسال از نظر مباحث تبلیغاتی نسبت به سال های قبل است.

مسئول کمیته تبلیغات سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از اختصاص 20 بیلورد و 850 تابلو شهری در نقاط گوناگون شهر تهران به تبلیغات سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن خبر داد. به گفته وی، تاکنون در بیش از 400 نقطه شهر تهران بنرهای تبلیغات سی و دومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم نصب شده است.

وی افزود : به منظور اطلاع رسانی مسابقات بین المللی قرآن، در مبادی ورودی شهر تهران و به ویژه بزرگراه قم، جاده هراز و مشهد بنرهای تبلیغاتی سی و دومین دوره مسابقات بین المللی نصب شده است. 

 

پایان پیام/

چاپ خبر