اعیاد مذهبی فرصت مناسبی برای مصونیت سازی در برابر آسیب های اجتماعی
خبرگزاری شبستان: معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد اعیاد شعبان، رجب، رمضان و محرم را ویژه دانست و افزود: این اعیاد بستر را برای این که خود را در برابر همه آسیب ها و خطراتی که وجود دارد واکسینه، توانمند و مصونیت سازی کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از یاسوج، فتاح محمدی، معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد امروز (1 اردیبهشت) در نشست ستاد اعتکاف این استان، گفت: همه ایام الله، لیالی و روزهای خداوند فرصت و توفیقی است که انسان بتواند به وظایف فردی و اجتماعی خود در ابعاد مختلف عمل کند.

 

وی اعیاد شعبان، رجب، رمضان و محرم را ویژه دانست و افزود: ما در زندگی فردی و اجتماعی تهدیدها و آسیب های متعددی در سطح داخلی و بین المللی داریم، این اعیاد فرصت ویژه و خاصی است که بستر را برای این که خود را در برابر همه آسیب ها و خطراتی که وجود دارد واکسینه، توانمند و مصونیت سازی کنیم.

 

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با بیان این که این ایام شرایط ویژه ای است برای انسان فراهم می کند، عنوان کرد: هر روز خداوند ما مکلف به انجام تکالیف و وظایف خود هستیم و این ضرورت و اهمیت را مسئولان و مردمی که این توفیق را دارند، درک می کنند.

 

محمدی حضور در مساجد، عبادت، راز و نیاز و طلب استغفار مردم بر بلاهای احتمالی جامعه را تاثیرگذار خواند و اظهار داشت: شاید یک مومن بتواند بلایی را از یک مملکت برداشته و این ارزش را دارد.

 

وی با بیان این که سرکشی ها از مساجد در دستور کار قرار دارد، افزود: دستگاه ها تعهداتی را که برای آنها پیش بینی شده با تمام ظرفیت و امکاناتی که دارند پای کار بوده و حمایت می کنند.

 

پایان پیام/

 

 

چاپ خبر