ارائه خدمات بهداشتي به مددجويان كميته امداد تهران
خبرگزاری شبستان: معاون حمايت و سلامت خانواده كميته امداد استان تهران گفت: سال گذشته بيش از ۱۸ ميليارد ريال خدمات بهداشتي به مددجويان تحت حمايت اين نهاد ارائه شده است.

به خبرگزاری شبستان به نقل از اداره روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) استان، محمدرضا شاهجاني ضمن تبريك روز جهاني بهداشت اظهار داشت: برخورداري از بهداشت و سلامتي يكي از حقوق مسلم فردي و اجتماعي هر فرد است و در دين اسلام نيز مورد تأكيد قرار گرفته است.

وي با اشاره به اقدامات كميته امداد امام خميني (ره) استان تهران جهت جامعه هدف افزود: اين نهاد در راستاي بهداشت و پيشگيري از بيماري مددجويان كه در نهايت منجر به سلامت فكري و جسمي آنها مي شود،خدمات مختلفي را در طول سال ارائه مي دهد.

 

معاون حمايت و سلامت خانواده كميته امداد استان تهران با بيان اينكه خدمات بهداشتي اين نهاد در قالب دوره هاي آموزشي، توزيع لوازم بهداشتي، بهسازي محيط هاي كاري مجريان طرح هاي اشتغال و خودكفايي، غربالگري بيماري هاي شايع، احداث سرويس هاي بهداشتي در مناطق روستايي و بهسازي آن در تمامي مناطق روستايي و شهري، سنجش سلامت مجريان طرح هاي اشتغال و خودكفايي، توزيع فصلي سبد غذايي به بيماران مسلول، توزيع ماهانه سبد غذايي به كودكان كمتر از شش سال مبتلا به سوء تغذيه و و غيره انجام مي شود؛ بيان كرد: در سال گذشته بالغ بر 18ميليارد ريال براي ارائه اين نوع خدمات به مددجويان تحت حمايت هزينه شده است.

 

شاهجاني يادآور شد: بيش از 5 ميليارد ريال از مبلغ فوق از محل كمك هاي خيرين سلامت و تخفيف ها و رايگان سازي خدمات از مراكز بهداشتي و درماني براي جامعه هدف تأمين شده است.

پایان پیام/

 

چاپ خبر