رعایت حقوق مصرف کننده نباید فدای رقابت در تولید شود
خبرگزاری شبستان: عضو انجمن مدیران صنایع فارس گفت: نباید رعایت حقوق مصرف کننده فدای رقابت در تولید شود بلکه ما معتقدیم با رعایت حقوق مصرف کننده در واقع زمینه برای ایجاد بازارهای جدید نیز فراهم می شود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از شیراز، مهندس هاشم نصیری، کارآفرین و تولید کننده برتر محصولات لبنی استان فارس بر لزوم رعایت حقوق مصرف کنندگان به عنوان یک اصل اساسی در تولید محصولات تاکید کرد و گفت: رعایت حقوق مصرف کننده پشتوانه تولید و ضمانت ایجاد اشتغال در ابعاد وسیع تر است.

 

این عضو انجمن مدیران صنایع استان فارس یادآور شد: نباید رعایت حقوق مصرف کننده فدای رقابت در تولید شود بلکه ما معتقدیم با رعایت حقوق مصرف کننده در واقع زمینه برای ایجاد بازارهای جدید نیز فراهم می شود.

 

مدیر عامل شرکت فرآورده های لبنی و بستنی رامک با اشاره به تنگاتنگ بودن رقابت در عرصه تولید محصولات غذایی، گفت: به رغم همه مشکلاتی که دراین عرصه وجود دارد ما باید با احترام به حقوق مصرف کنندگان محصولی به بازار عرضه کنیم که خواست عمومی داشته باشد و از سوی  مردم مطالبه شود.

 

مهندس نصیری ادامه داد: این موجب مباهات است که استان فارس به عنوان استان تولید کننده برتر محصولات لبنی و غذایی امسال در جشنواره حمایت از حقوق مصرف کنندگان خوش درخشید و واحد های تولیدی و خدماتی فعال در این استان با دست پــر و جایگاه برتر از آزمون حمایت از حقوق مصرف کنندگان سربلند بیرون آمدند.

 

مهندس مهدی حجازی، معاونت بازاریابی و فروش و قائم مقام شرکت فرآورده های لبنی و بستنی رامک نیز دراین زمینه گفت: اخذ تندیس نقره ای حمایت از حقوق مصرف کننده برای ما یک افتخار است که در عین حال رسالت ما در تولید محصول برتر را سنگین تر می کند.

 

وی با بیان اینکه هر جا حقوق مصرف کننده رعایت شود منتهی به تولید محصول برتر و با کیفیت تر خواهد شد، اضافه کرد: واحد های تولیدی و اقتصادی باید این را به عنوان یک پیش شرط تولید بپذیرند که همیشه و همه جا حق با مشتری است و اکنون در دنیای تولید و اقتصاد با همین رویه و رویکرد شرکت های بزرگ به رقابت می پردازند و احترام و روابط متقابل بین مصرف کننده و تولید کننده وجود دارد.

 

امسال در چهارمین جشنواره حمایت از حقوق مصرف کنندگان، هفت واحد موفق به دریافت تندیس طلایی، 14 واحد تندیس نقره ای و 9 واحد تندیس برنزی دریافت کردند و 31 واحد صنعتی یا خدماتی نیز موفق به دریافت گواهینامه رعایت حقوق مصرف کنندگان شدند.

 

پایان پیام/

چاپ خبر