معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی:
۳۰۰۰ نفر در شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کارکنان تأمین اجتماعی شرکت کردند
خبرگزاری شبستان:معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان تأمین اجتماعی گفت: در شانزدهیمن دوره مسابقات قرآن کارکنان تأمین اجتماعی ۳۰۰۰ نفر در ۵ رشته قرائت، ترتیل، مفاهیم، حفظ و اذان شرکت کردند که ۲۸۶ نفر برتر به مرحله کشوری راه یافتند و در نهایت ۲۷ نفر برتر معرفی شدند. ۳۰۰۰ نفر در شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کارکنان تأمین اجتماعی شرکت کردند.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تأمین اجتماعی، دکتر منصور اعتصامی در مراسم اختتامیه شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کارکنان سازمان تأمین اجتماعی اظهار داشت: از سال گذشته معاونت فرهنگی و اجتماعی در مجموعه تأمین اجتماعی شکل گرفت و فعالیت خود را به صورت ویژه آغاز کرد، البته در گذشته هم فعالیت‌های فرهنگی را در این مجموعه داشتیم، اما از سال 1392 در این عرصه به صورت مستقل فعالیت خود را آغاز کردیم.

وی ادامه داد: رشد 25 درصدی در مسابقات این دوره داشتیم و خوشبختانه کشور و رهبری قرآنی داریم و خواسته مقام معظم رهبری 10 میلیون حافظ قرآن بوده که سهم تأمین اجتماعی 10 درصد این آمار بوده است.

دکتر اعتصامی با بیان اینکه مرحله کشوری شانزدهمین دوره مسابقات قرآن کارکنان تأمین اجتماعی با حضور 286 نفر از خواهران و برادران این سازمان که شامل 125 نفر خواهر و 145 نفر برادر بودند به میزبانی مشهد مقدس برگزار شد، افزود: در این دوره 27 نفر برتر در 5 رشته قرائت، ترتیل، حفظ، اذان و مفاهیم معرفی شدند که حائز رتبه‌های اول تا سوم این بخش شدند که شامل 15 برادر و 12 خواهر بودند.

 

پایان پیام/

چاپ خبر