پاسداران گلستانی سرپرستی ۲۳۳ یتیم را برعهده دارند
خبرگزاری شبستان: معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله علیه) گلستان گفت: پاسداران گلستانی سرپرستی ۲۳۳ یتیم استان را برعهده دارند و در طول سال آنها را مورد حمایت های مادی و معنوی قرار می دهند.

به گزارش خبرگزاری شبستان از گرگان و به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی (رحمه الله علیه) گلستان، ربیع الله وفایی، معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(رحمه الله علیه) گلستان اظهار داشت: 207 حامی در سپاه استان سرپرستی 233 یتیم و فرزند محسنین را برعهده دارند.

 

وی با قدردانی از تلاش های سپاه نینوا اظهار داشت: میانگین سرانه کمک به هر یتیم  35 هزار تومان است و امسال از ابتدای سال نیز نزدیک به 267 میلیون ریال به صورت نقدی توسط پاسداران به این ایتام کمک شده است.

 

وفایی یادآور شد: این نهاد تلاش کرده تا با اجرای طرح اکرام ایتام در دستگاه ها و موسسات سراسر استان فرهنگ یتیم نوازی را در بین آحاد جامعه گسترش دهد و امروزه شاهد هستیم که ایتام گلستانی از میان اصناف، کارمندان، کارگران، فرهنگیان، فرهیختگان، نخبگان، سیاستمداران و دیگر اقشار دارای حامی هستند.

 

معاون حمایت و سلامت کمیته امداد گلستان ابراز امیدواری کرد: تا با گسترش فرهنگ یتیم نوازی بتوانیم شرایط خوبی برای زندگی کسانی که به هر دلیل از نعمت پدر محروم هستند را فراهم سازیم.

 

پایان پیام/

چاپ خبر