نماینده ولی فقیه در استان گلستان: 
شبکه های اجتماعی به معرفی معارف اسلامی کمک می کنند
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان گلستان با بیان اینکه مکتب شیعه به نحو شایسته در سطح جهان معرفی نشده است، تاکید کرد: شبکه های اجتماعی به معرفی معارف اسلامی کمک می کنند. 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از گرگان، آیت الله سیدکاظم نورمفیدی، نماینده ولی فقیه در استان گلستان، امروز (20 بهمن) در دیدار وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات افزود: جمهوری اسلامی ایران بر اساس محور اهل بیت (علیهم السلام) تشکیل شد و جهانیان نیز تمایل دارند بدانند که ما در قالب این حکومت و با این محوریت چه حرفی برای گفتن داریم.

 

وی یکی از کارهای مهم جمهوری اسلامی ایران را معرفی مکتب تشیع در سطح جهان برشمرد و خاطرنشان کرد: متاسفانه معارف شیعه در سطح جهان، شناخته شده نیست.  

 

نماینده مردم استان گلستان در مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه دنیا تشنه آشنایی با مکتب تشیع است، اظهار کرد: شبکه های اجتماعی در معرفی معارف اسلامی ما نقش مهمی دارند.

 

آیت الله نورمفیدی تاکید کرد: باید شرایطی فراهم شود تا علمای دین شناس، زمان شناس و جامعه شناس با استفاده از شبکه های اجتماعی، نسبت به معرفی دین اسلام و مکتب تشیع اقدام کنند.

 

وی با بیان اینکه با استفاده از شبکه های اجتماعی می توان به بهشت و یا جهنم رفت، اظهار کرد: نحوه استفاده از این شبکه ها در جامعه، نیاز به فرهنگ سازی دارد.

 

امام جمعه گرگان در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه گلستان با وجود سرسبزی، یکی از استان های محروم کشور است، بر توجه بیش از پیش دولت به این استان، تاکید کرد.

 

آیت الله نورمفیدی، ایجاد امید در مردم را یکی از دستاوردهای مثبت دولت تدبیر و امید در مردم دانست و خاطرنشان کرد: برخلاف گذشته که نمی شد چیزی را پیش بینی کرد، اما در این دولت، کارها تا حدی قابل پیش بینی هستند.

 

وی با بیان اینکه انتظارات مردم از دولت زیاد است و دولت نیز توان پاسخگویی به مطالبات مردم را ندارد، گفت: دولت باید به کارهای ریشه ای و اساسی که به حق، عدالت اجتماعی و رضایت عمومی نزدیک است، بپردازد.

 

نماینده ولی فقیه در استان گلستان افزود: وقتی کارهای اساسی و ریشه ای به سرانجام برسند، بقیه کارها نیز به خودی خود انجام می شوند.

 

پایان پیام/

چاپ خبر