حماسه 9 دی؛ یک روز به یادماندنی در دفاع از ارزش های اسلامی، انقلابی و ولایت و رهبری
خبرگزاری شبستان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در آستانه سالگرد حماسه 9 دی در اطلاعیه ای آورده است: حماسه 9 دی؛ یک روز به یادماندنی در دفاع از ارزش های اسلامی، انقلابی و ولایت و رهبری بود.

به گزارش خبرگزاری شبستان از اصفهان، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان در آستانه سالگرد حماسه 9 دی، روز بصیرت ومیثاق با امت با صدور اطلاعیه ای، این روز را یکی از روزهای تاریخی و ماندگار در تاریخ انقلاب و  یک روز به یادماندنی در دفاع از ارزش های اسلامی، انقلابی و ولایت و رهبری عنوان کرد.

 

در بخشی از این اطلاعیه آمده است:

 

حماسه ماندگار 9 دی یادآور تجدید پیمان ملت با ارزش های انقلاب اسلامی و ولایت است واین خود حاصل بصیرت و آگاهی ملت ایران و برگرفته از فرهنگ غنی عاشوراست که جهانیان را تسلیم اراده خود کرد و خشم و عصبانیت دشمنان و منافقان را همراه با انفعال و عقب نشینی از مواضع نادرستشان به ارمغان آورد.

 

راهپیمایی شکوهمند ملت آگاه ایران اسلامی در 9 دی فرصت نوینی را با محوریت امامت و ولایت برای عبور از وقتیع و فتنه ای سال 88 فراهم ساخت؛حرمت شکنی عده ای اندک و توهین به مقدس ترین باورها و ارزش های دینی مردم همزمان با عاشورای حسینی دل های به سوگ نشسته عاشقان و دلباختگان عصمت وطهارت در عزای سید و سالار شهیدان را داغدار کرد.

 

موج خروشان اعتراضات ملت عاشورایی ایران اسلامی در خلق حماسه پرشکوه وماندگار 9 دی ثابت کرد که ایرانیان ولایتمدار برپایه اندیشه های ناب امام راحل و مقام معظم رهبری آماده جانفشانی برای حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

 

پیشتازی مردم شهید پرور اصفهان در مقابله با فتنه گران نشان از بصیرت، هوشیاری، دشمن شناسی و غیرت دینی و انقلابی مردم آگاه این استان است و رهبر معظم انقلاب نیز ئر این راستا در دیدار با مردم اصفهان فرمودند:«اصفهانی ها درقضایای گذشته خوب عمل کردند . در برابر فتنه 88 در روز عظیم 9 دی در آنحرکت خوجوش مردمی، عملکرد درخشانی داشتند.»

 

گفتنی است، شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان ضمن گرامیداشت حماسه 9 دی، مراسم بزرگداشت پنجمین سالروز حماسه 9 دی را امروز در خیمه حسینی گلستان شهدا برگزار می کند که حجت الاسلام رئیسی، دادستان کل کشور در این مراسم سخنرانی می کند.

 

پایان پیام/

چاپ خبر