تشییع پیکر 7 شهیدگمنام در استان اصفهان/بوی عطر ایثار و شهادت در دیار نصف جهان می پیچد
خبرگزاری شبستان: مدیر کل بنیاد حفظ آثار ونشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان گفت: همزمان با سه روز آخر ماه صفر،  پیکر 7 شهیدگمنام در استان اصفهان تششیع و به خاک سپرده می شود.

یوسف اعلایی، معاونت روابط عمومی و تبلیغات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان به خبرنگار خبرگزاری شبستان در اصفهان گفت: از 28 تا 30 ماه صفر و همزمان با ایام رحلت پیامبر اکرم(ص)، شهادت امام حسن مجتبی(ع) وشهادت امام رضا(ع) پیکر 7 شهید گمنام دوران دفاع مقدس در نصف جهان تشییع و به خاک سپرده می شود.

 

وی ادامه داد: پیکرهای این شهدای گمنام در آموزشگاه علمی تخصصی شهید بهشتی ناجا اصفهان، شهرستان خوروبیابانک، شهر جندق و نیک آباد جرقویه تشییع و به خاک سپرده می شود.

 

معاونت روابط عمومی و تبلیغات اداره کل حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس استان اصفهان افزود: در شهرستان خوروبیابانک در تپه سرتل شهر خور پیکر دو شهید 19 ساله و 20 ساله که در عملیات خیبر، جزیره مجنون به شهادت رسیده اند همزمان با 28 صفر، سالروز رحلت پیامبر(ص)  تشییع و به خاک سپرده می شوند.

 

اعلایی تصریح کرد: پیکر شهید گمنامی که در  آموزشگاه علمی تخصصی شهید بهشتی ناجا اصفهان تشییع و به خاک سپرده می شود، 15 ساله و مربوط به عملیات خیبر،جزیره مجنون است که روز دوشنبه 29 صفر به خاک سپرده می شود.

 

اعلایی گفت: همزمان با روز شهادت علی بن موسی الرضا(ع) پیکر شهید 20 ساله عملیات خیبر، جزیره مجنون و شهید 24 ساله کربلای 2 منطقه عملیاتی حاج عمران در شهر نیک آباد جرقویه به خاک سپرده می شوند.

 

وی در پایان افزود: پیکر شهید 17 ساله عملیات خیبر، جزیره مجنون و شهید 20 ساله منطقه عملیاتی زبیداد نیز همزمان با سالروز شهادت امام رضا(ع) بر روی دستان مردم شهر جندق تشییع و به خاک سپرده می شود.

 

پایان پیام/

چاپ خبر