نمایشگاه عکس نخستین آفرینواره محرم در تالار هنر زنجان گشایش یافت
خبرگزاری شبستان: نمایشگاه عکس نخستین آفرینواره محرم با عنوان «آیین آیینه» شب گذشته(25 آذر) در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی(ره) گشایش یافت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری شبستان از زنجان، در حاشیه این مراسم سرپرست انجمن سینمای جوان استان زنجان اظهار کرد: آفرینواره محرم با حضور 198 عکاس از سارسر کشور در استان زنجان کلید خورد و این هنرمندان 618 قطعه عکس به دبیرخانه آفرینواره ارسال کردند.

مسعود الماسی با یادآوری اینکه از این تعداد آثار 40 عکس برای رقابت در بخش نهایی معرفی شد، ادامه داد: همزمان با (27 آذر) که مراسم اختتامیه این آفرینواره با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار می شود، از پنج اثر تجلیل خواهد شد.

وی به نمایشگاه این آفرینواره نیز اشاره کرد و افزود: آثار برگزیده از امروز به مدت یک هفته در تالار هنر فرهنگسرای امام خمینی(ره) در معرض دید عموم قرار می گیرد.

الماسی به دیگر بخش های این آفرینواره که شامل فیلم و فیلمنامه است نیز اشاره کرد و افزود: در مجموع یک هزار و 18 اثر در این سه حوزه به دبیرخانه ارسال شد.

به گفته این مقام مسئول 337 هنرمند در سه بخش فوق در این آفرینواره شرکت کردند که پس از مرحله داوری در روز اختتامیه از برترین های این سه حوزه تجلیل می شود.

 

پایان پیام/

چاپ خبر