امیر آبادی:
طرفداران استقلال و پرسپوليس براي رونق گيم ايراني كافيست
خبرگزاری شبستان: بازيكن سابق تيم ملي ايران گفت: اگر بازي‌هاي ليگ فوتبال ايران ساخته شود، طرفداران استقلال و پرسپوليس براي رونق بازار آن كافي است.

مهدي اميرآبادي در آستانه برگزاری چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران با تاكيد بر علاقه‌اش به گيم به خبرنگار شبستان گفت: اگر بتوانيم بازي فوتبال را در حد بازي‌هاي خارجي بسازيم که در دفاع و حمله خوب باشند، مطمئنا مردم از آنها استقبال مي‌كنند.

وي با بیان براينكه گيم‌هاي ايراني توانسته‌اند جاي خود را در ميان گيمر‌ها باز كنند، افزود: اگر بازي‌سازها بتوانند، ليگ برتر را بسازند و تيم‌هاي پرطرفداري مثل فولاد، تراكتورسازي، استقلال، پرسپوليس در این گیم‌ها طراحی شوند حتما بازی با استقبال خوب طرفداران این تیم‌ها مواجه می‌شود.

اين بازيكن سابق فوتبال با اشاره به اينكه در دورانی که فوتبال بازی می‌کرده نیز گيم‌باز بوده است، گفت: يك روز قبل از مسابقه استقلال و پرسپوليس در سال نود كه ما توانستيم سه بر صفر پرسپوليس را ببريم،‌ گيم بازي كردم و همان پاس چيپي را كه در بازي به جباري دادم، در گيم از «ژاوي» به «مسي» داده بودم.

اميرآبادي با بيان اينكه بسياري از بازيكنان دنيا و بازيكنان ايراني گيم بازي مي‌كنند، تصريح كرد: براي من گيم بسيار روحيه بخش بود و به تمركزم در بازي‌ها كمك مي‌كرد.

بازيكن سابق سايپا و استقلال در پاسخ به اينكه علاوه بر فوتبال به چه نوع گيم ديگري علاقه دارد، گفت: اگر قرار نباشد فوتبال بازي كنم، ترجيح مي‌دهم باز‌هايي جنگي را كه هيجان هم دارد، انجام دهم.

یادآور می‌شود، اختتامیه چهارمین جشنواره بازی‌های رایانه‌ای تهران ماه جاری برگزار می‌شود.

 

پایان پیام/

 

چاپ خبر