تسلط ارتش سوریه بر شهر عدرا البلد در ریف دمشق
خبرگزاری شبستان: یگان های ارتش سوریه توانست بر شهر عدرا البلد در ریف دمشق مسلط شود و پیشروی قابل ملاحظه ای برای تسلط بر مقام حجر بن عدی در شمال این شهر انجام داده است.

 به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از سانا، یگان های ارتش و نیروهای مسلح سوریه با همکاری گروهای دفاع مردمی به شهر عدرالبلد و عدرا الجدیده در ریف دمشق مسلط شدند و تعداد زیادی از تروریستهای داعش را به هلاکت رساندند.

یک منبع نظامی دراین باره گفت: یگان های مهندسی به تفتیش و جستجوی کامل این شهر و از پاکسازی مین ها و بمب های کاشته شده از سوی تروریستها اقدام می کنند.

این منبع نظامی افزود: پیشروی قابل ملاحظه ای در این منطقه انجام گرفته است و به مقام صحابی بزرگوار پیامبر اکرم(ص) حجر بن عدی که درشمال عدرا البلد قرار دارد، مسلط می شوند و آنجا را محاصره کردند.

علاوه بر این، یگان های ارتش و نیروهای مسلح تعداد زیادی از تروریستها را در ریف حمص زخمی و به هلاکت رساندند و سلاح ها و مهمات در اختیارشان را تخریب کردند.

یک منبع نظامی به سانا گفت: یگان های ارتش تلاش تروریستها برای نفوذ از شهر المشیرفة الجنوبیه به عدرا یا السرج القبلی و از کوه شومریة به شهر تل ورد در ریف حمص شرقی را خنثی کرد. شمار زیادی از تروریستها در این درگیری زخمی یا کشته شدند.

این منبع افزود: یگان های ارتش و نیروهای مسلح، تجمع تروریستها در شهر الرستن را هدف قرار دادند و تعدادی از آنها از جمله ابراهیم ایوب، یحیی الخطیب، منهل جمعه، احمد فرزات، بکری العمر، منهل منصور، بسیم عبدالرزاق خطاب و دیب احمد دیب را به هلاکت رساندند.

یگان های ارتش سوریه همچنین تررویستها در نزدیکی روستای رحوم در منطقه جب الجراح در ریف حمص شرقی و در روستای عیدون به سمت تلبیسة دیرفول را هدف قرار دادند که منجر به زخمی و کشته شدن شماری از تروریستها و تخریب سلاح ها و مهمات آنها شد.

پایان پیام/

چاپ خبر