ارایه مشاوره حقوقی در حوزه فناوری اطلاعات به بازدیدکنندگان نمایشگاه
بازدیدکنندگان از دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاات و رسانه های دیجیتال می توانند با حضور در غرفه "موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان" واقع در سالن 38 محل برگزاری نمایشگاه درباره مسایل و مشکلات حقوقی حوزه فناوری اطلاعات از کارشناسان این حوزه مشاوره دریافت کنند.

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از  مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان با حضور در محل برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال به تمامی بازدیدکنندگان و شرکت های حاضر در نمایشگاه درباره مسایل حقوقی حوزه فناوری اطلاعات مشاوره ارایه می دهد.

بنابراین گزارش، این موسسه در حوزه های "دعاوی حقوقی و کیفری"، "حقوق سایبری و جرایم رایانه ای" و "تجارت الکترونیک" به شرکت های حاضر در نمایشگاه و بازدیدکنندگان خدمات مشاوره ای ارایه می دهد.

این گزارش می افزاید، ارایه مشاوره های حقوقی در حوزه های تنظیم قراردادهای حقوقی، قراردادهای نرم افزار، سخت افزار و لایسنس، خرید و فروش اینترنتی،  دعاوی مربوط به نام دامنه و اسرار تجاری، مالکیت فکری و کپی رایت و امضای الکترونیک از دیگر خدمات حقوقی موسسه توسعه حقوق فناوری اطلاعات و ارتباطات برهان است.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر از خدمات این موسسه می توانند به نشانی الکترونیکی www.help.ictlaw.ir  مراجعه کنند.

دومین نمایشگاه بین المللی فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال پانزدهم شهریور ماه با حضور جمعی از مقامات کشور آغاز به کار کرد و تا هجدهم شهریور ماه سال جاری از ساعت 9 تا 16 در محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران پذیرای علاقه مندان است.

 

پایان پیام/

چاپ خبر