جواد عبادی سردبیر خبرگزاری شبستان شد
جواد عبادی، صبح امروز (یکشنبه ۱۵ اردیبهشت) با حضور مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان سردبیر خبرگزاری شبستان منصوب شد.

به گزارش خبرنگار شبستان، مراسم تودیع و معارفه سردبیر سابق و جدید خبرگزاری دین، فرهنگ و اندیشه شبستان با حضور حجت الاسلام و المسلمین حمید رضا سلیمانی؛ مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دبیر ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور و  اعضای تحریریه این خبرگزاری در سالن اجتماعات ستاد عالی کانون های فرهنگی هنری مساجد برگزار شد.


در این مراسم حجت الاسلام سلیمانی، مدیر عامل خبرگزاری شبستان، با اشاره به اهمیت تولید اخبار دینی و اطلاع رسانی درباره موج روزافزون بیداری اسلامی در عرصه های بین المللی گفت: جای آن دارد در جهانی که به فرموده رهبر معظم انقلاب، تکنیک های خبری و فرهنگ رسانه ای غرب در رسانه های کشورهای اسلامی استیلا یافته، این خبرگزاری در راستای غنی تر شدن شیوه های خبرسانی اسلامی گام بردارد.


همچنین جواد عبادی، سردبیری این خبرگزاری و مدیر کل اداره روابط عمومی کانون های فرهنگی هنری مساجد کشور، با اشاره به یکی از نامه های امیر المومنین (ع) خطاب به یکی امیران در نهج البلاغه، مبنی بر گذرا بودن پست ها و مقام های دنیوی، خاطر نشان کرد: حضرت می فرمایند که هر مدیری که مسئولیتی را بر عهده می گیرد، باید بدون خیانت تحویل دهد.


وی همچنین ابراز امیدواری کرد که خبرگزاری شبستان در دوره جدید بتواند با تداوم و بهبود نقاط قوت دوره گذشته و کسب تجربه های بیشتر و پویایی هر چه بیشتر به استانداردهای خبری نزدیک شود.


بر اساس این گزارش، در این مراسم همچنین از فعالیت های محمدرضا ابراهیمی، سردبیر سابق این خبرگزاری تقدیر شد.


گفتنی است، خبرگزاری شبستان سال 1384 راه اندازی شده و در سال 1386 با مجوز رسمی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت های اطلاع رسانی خود را توسعه داده است.

چاپ خبر