خبرگزاری شبستان

شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸

السبت ١٤ شعبان ١٤٤٠

Saturday, April 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه توانمندسازی
توانمند سازی بیش از ۲۶ هزار تن از صاحبان مشاغل گردشگری
بیش از ۲۶ هزار تن از صاحبان مشاغل وحرف مستقیم وغیر مستقیم گردشگری از بهمن سال گذشته تا پایان دهه دوم فروردین ماه سال جاری تحت آموزش برنامه توانمندسازی دفتر آموزش و مطالعات معاونت گردشگری قرار گرفتند.

۱۳۹۸/۱/۲۸ - ۱۲:۱۳

ثبت ۶۱۲ کانون فرهنگی و هنری در سامانه بچه های مسجد/روسای فرهنگ و ارشاد کانون های مساجد را از خود بدانند
دولت آبادی با بیان اینکه مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی به عنوان دبیر شورای سیاست گذاری در نشست های ستاد حضور خواهند داشت، گفت: انتظار می رود مدیران ادارات فرهنگ و ارشاد شهرستان ها کانون های فرهنگی و هنری مساجد را از خود بدانند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۶ - ۰۹:۰۴

مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان:
۷۰۰ خانوار نیازمند به چرخه حمایتی کمیته امداد شیروان اضافه شدند
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شیروان گفت: امسال ۷۰۰ خانوار نیازمند این شهرستان مشتمل بر دو هزار نفر جمعیت جذب و به تعداد مددجویان تحت پوشش این نهاد اضافه شدند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۰۸:۲۷

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور:
توانمندسازی نیروی انسانی از عوامل مهم پایداری بنگاه اقتصادی است
پاک سرشت با اشاره به لزوم ارتقای همکاری بین نهادهای آموزشی و بنگاه‌های اقتصادی، گفت: توانمندسازی نیروی انسانی یکی از عوامل مهم افزایش بقا و پایداری بنگاه اقتصادی است.

۱۳۹۷/۱۲/۱۳ - ۱۶:۳۳

کارگاه‌های آموزشی توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد در ایلام
مدیرکل اجتماعی فرهنگی استانداری ایلام از برگزاری کارگاه‌های آموزشی توانمندسازی سازمان‌های مردم‌نهاد استان توسط دفتر امور اجتماعی فرهنگی استانداری خبر داد.

۱۳۹۷/۱۲/۱۰ - ۱۴:۱۰

به همت دبیرخانه کانون های مساجد استان قم و با همکاری جامعه الزهرا(س)
طرح آموزشی حامیان کوثر النبی(س) برگزار می شود
حجت الاسلام والمسلمین روحانی از برگزاری دوره توانمندسازي رابطین خواهر کانون هاي فرهنگی هنري مساجد کشور با عنوان حامیان کوثر النبی(س) در قم با همکاری جامعه الزهرا(س)خبر داد.

۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۰۹:۴۰

پرداخت ۱.۵ میلیارد تومان تسهیلات به مددجویان سی سختی
رئیس کمیته امداد سی سخت گفت: یک میلیارد و ۵۵۸ میلیون تومان تسهیلات اشتغال و قرض‌ الحسنه کارگشایی در ۹ ماهه سال جاری به‌منظور توانمندی و کمک به وضعیت معیشت مددجویان این نهاد به آن‌ها پرداخت شد.

۱۳۹۷/۱۰/۱۴ - ۰۸:۴۱

حمایت کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد از ۴۰ هزار خانوار نیازمند
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: در حال حاضر بیش از ۴۰ هزار خانوار نیازمند از خدمات حمایتی این نهاد بهره مند هستند.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۰۹:۵۰

مدیرکل کمیته امداد استان قزوین:
۴ درصد جمعیت قزوین زیرپوشش کمیته امداد هستند
مومنی گفت: در حال حاضر سه و هشت دهم درصد از جمعیت استان تحت حمایت کمیته امداد استان هستند که با احتساب جمعیت افراد تحت حمایت موردی، به چهار و هفت دهم درصد از جمعیت استان می رسد

۱۳۹۷/۱۰/۱ - ۰۸:۱۹

اجرای۴۸۰ طرح اشتغال‌ زایی برای مددجویان کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
قائم‌ مقام کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای دی‌ماه تا پایان سال جاری ۴۸۰ طرح اشتغال‌ زایی برای مددجویان این نهاد در شهرستان‌ های استان اجرا می‌ شود.

۱۳۹۷/۹/۳۰ - ۱۰:۴۸

ارائه ۳۹۷ خدمت حقوقی به مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
۳۹۷ خدمت حقوقی در زمینه‌ های مشاوره، دادخواست، شکوائیه، تنظیم لایحه و سایر موارد به مددجویان تحت حمایت کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد در شش‌ ماهه نخست سال جاری ارائه شد.

۱۳۹۷/۸/۲۲ - ۱۵:۳۰

مدیرکل کمیته امداد قزوین:
حمایت از مددجویان کمیته امداد دائمی نیست
مدیرکل کمیته امداد استان قزوین گفت: ارتقای عزت نفس و استقلال معیشتی مددجویان یک ضرورت مهم است بنابراین حمایت از مددجویان کمیته امداد دائمی نیست.

۱۳۹۷/۷/۲۸ - ۰۸:۱۹

مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان:
حاشیه‌نشینان ۱۰ محله سنندج توانمند سازی می‌شوند
مدیرکل امور اجتماعی استانداری کردستان با اشاره به ایجاد دفاتر تسهیل گری در ۱۰ استان کشور از جمله کردستان گفت: در این طرح ۱۰ محله حاشیه و نواحی منفصل شهری در سنندج شناسایی و ساکنان آنها در زمینه های مختلف توانمند سازی می شوند.

۱۳۹۷/۷/۲۵ - ۱۳:۵۵

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین:
توانمندسازی محلات قزوین نیازمند استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی است
مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری قزوین گفت: اجرای طرح توانمندسازی محلات قزوین نیازمند استفاده از ظرفیت دستگاه های اجرایی است.

۱۳۹۷/۷/۱۹ - ۰۸:۳۶

پرداخت یک میلیارد تومان بابت حق بیمه اجتماعی مددجویان کهگیلویه و بویراحمد
معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) کهگیلویه و بویراحمد گفت: یک میلیارد و ۱۷۴ میلیون تومان برای حق بیمه تامین اجتماعی مددجویان کمیته امداد استان در شش‌ ماهه نخست سال جاری پرداخت شد.

۱۳۹۷/۷/۱۸ - ۲۰:۴۹

مدیرکل بهزیستی گلستان:
وجود ۱۴۵ هزار سالمند در گلستان/ فاز دوم توانمندسازی سالمندان در گلستان آغاز شد
مدیرکل بهزیستی گلستان از وجود ۱۴۵ هزار سالمند در استان خبر داد و گفت: ۶ هزار و ۱۰۰ سالمند در استان تحت موشش خدمات بهزیستی هستند.

۱۳۹۷/۷/۸ - ۱۲:۲۰

ابلاغ ۱۰۸۷ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال افراد تحت پوشش کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
استاندار کهگیلویه و بویراحمد از ابلاغ یک هزار و ۸۷ میلیارد ریال تسهیلات برای اشتغال افراد تحت پوشش کمیته امداد حضرت امام خمینی (رضوان الله تعالی علیه) به استان خبر داد.

۱۳۹۷/۶/۱۷ - ۱۴:۵۱

دوره توانمندسازی ارکان مسجد در استان مرکزی برگزار می شود
دوره توانمندسازی ارکان مسجد همزمان با روز جهانی مسجد در مجتمع فرهنگی هنری آفتاب برگزار می شود.

۱۳۹۷/۵/۷ - ۰۸:۳۹

کشف استعدادهای فرهنگی در محلات از اولویت های کانون های مساجد است
مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان اردبیل گفت: کشف استعدادهای فرهنگی در محلات از اولویت های کانون های مساجد است و برنامه ریزی برای توانمندسازی نیز از مراحل بعدی در دوره های آموزشی و اوقات فراغت است.

۱۳۹۷/۵/۴ - ۱۳:۳۵

ورود بیش از ۲ هزار خانوار جدید به چرخه حمایتی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد
۲ هزار و ۳۹ خانوار جدید به دلیل فوت، زندانی شدن، از کارافتادگی و بیماری سرپرست در سه‌ ماهه نخست سال جاری به چرخه حمایتی کمیته امداد کهگیلویه و بویراحمد وارد شدند.

۱۳۹۷/۴/۲۶ - ۱۴:۳۹