خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

الثلاثاء ١٧ شعبان ١٤٤٠

Tuesday, April 23, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سایبر
۵۰ هزار تک سایبری در سال گذشته علیه کشور ما صورت گرفته است
خبرگزاری شبستان: رئیس سازمان پدافند غیرعامل با بیان اینکه تهدیدات را با کنترل مدیریت خواهیم کرد گفت: ۵۰ هزار تک سایبری در سال گذشته علیه کشور ما صورت گرفته است.

۱۳۹۶/۸/۸ - ۱۵:۵۹

انتقاد از افزایش عناوین مجرمانه
خبرگزاری شبستان:وزیر دادگستری با بیان اینکه عناوین مجرمانه جدید تولید نکنید و با محدود کردن این عناوین از عناوین قبلی در این فضا استفاده کنید، گفت: زبان نرو و نکن در فضای سایبری بیشتر مقابله ایجاد می کند جامعه جوان و باهوش است باید با جامعه رفیق شد.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۲:۰۰

هادیان:
رشد ۶۳ درصدی جرایم سایبری/ضرورت تدوین قوانین بازدارنده در برخورد با جرایم حوزه سایبری
خبرگزاری شبستان:رییس پلیس فتا از رشد ۶۳ درصدی جرایم سایبری خبر داد و گفت: نیازمند تدوین قوانین بازدارنده در برخورد با جرایم سایبری هستیم.

۱۳۹۵/۱۲/۱۰ - ۱۱:۲۳

حوزه سایبری محل همکاری های ایران و اندونزی
خبرگزاری شبستان:جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان چندی پیش شش سند و یادداشت تفاهم همکاری امضاء‌ کردند و بر اساس توافق های صورت گرفته قرار است به زودی ایران و آذربایجان همکاری هایی در حوزه سایبر با یکدیگر داشته باشند.

۱۳۹۵/۶/۲ - ۰۷:۰۷

ایران توانمند در عرصه سایبر/ششمین قدرت جهان در این حوزه
خبرگزاری شبستان:اینترنت علاوه بر مزایا و سودمندی های که دارد می تواند مخرب باشد و هر کشور باید توانایی مقابله با این تهدیدات را داشته باشد و کشورمان به ادعای رسانه های خارجی ششمین ابرقدرت سایبری جهان است.

۱۳۹۵/۳/۶ - ۰۸:۴۰

مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد عنوان کرد:
برگزاری 6 دوره آموزشی پدافند غیرعامل در کهگیلویه و بویراحمد
خبرگزاری شبستان: مدیرکل پدافند غیرعامل کهگیلویه و بویراحمد گفت: از ابتدای امسال تاکنون 6 برنامه مهم آموزشی در حوزه پدافند غیرعامل در این استان اجرا شد که اثرات مهمی در این زمینه در بر داشته است.

۱۳۹۳/۶/۳۰ - ۲۲:۴۳