خبرگزاری شبستان

شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷

السبت ١١ رمضان ١٤٣٩

Saturday, May 26, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مسابقات قران
رقابت ۱۴ متسابق در نوبت عصر دومین روز ششمین دوره مسابقات قرآن دانشجویان مسلمان
خبرگزاری شبستان:رقابت ۱۴ شرکت‌کننده در نوبت عصر دومین روز ششمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم دانشجویان مسلمان از دقایقی قبل آغاز شده و هم اکنون در حال پیگیری است.

۱۳۹۷/۲/۸ - ۱۷:۲۱

حافظ کل کشور گینه
مسابقات بین المللی قرآن در ایران از نظم خاصی برخوردار است
خبرگزاری شبستان: نماینده کشور گینه در سی و پنجمین مسابقات بین المللی قرآن کریم ایران، مسابقات قرآن در ایران رایکی از بهترین مسابقات بین المللی دانست و تصریح کرد: مسابقات قرآن درایران از نظم خاصی نسبت به دیگر کشورها برخوردار است.

۱۳۹۷/۱/۳۱ - ۱۸:۴۴

پورمعین در گفتگو با شبستان؛
سومین دوره مسابقات قرآن مناطق آزاد در کیش برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای راهبردی قرآن مناطق آزاد کشور با اشاره به برگزاری سومین دوره مسابقات قرآنی مناطق آزاد در جزیره کیش گفت: ممکن است دور سوم سال بعد یا به صورت دوسالانه برگزار شود.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۰۹:۳۵

میدانی در گفتگو با شبستان خبرداد:
برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات قرآن نیروهای مسلح با حضور ۳۰۰ نفر
خبرگزاری شبستان: مدیر قرآن، عترت و نماز ارتش با اشاره به برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کارکنان پایور و وظیفه نیروهای مسلح گفت: این مسابقات از روز گذشته با حضور ۳۰۰ نفر آغاز شده و تا چهارشنبه ۲۱ تیر ادامه خواهد شد.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۳:۳۰

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بین ‌المللی امام خمینی (ره):
تنها خواندن دعا و مناجات برای ظهور امام زمان (عج) کافی نیست
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بین ‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: خواندن دعا و مناجات در دوره غیبت بسیار خوب است اما این کافی نیست و باید تمام زندگی خود را برای ظهور حضرت آماده کنیم.

۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۳:۵۹

برگزاری مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز گفت: مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به مدت سه روز در تبریز برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۳:۱۲

دوبی میزبان بیست و یکمین دوره «مسابقه بین المللی قرآن» در ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: بیست و یکمین دوره مسابقه بین المللی قرآن در ماه مبارک رمضان در دوبی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۰:۰۱

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
پیاده شدن دستورات قرآنی، صداقت و رأفت را در جامعه به دنبال دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: به هر میزانی که صداقت، رأفت و محبت در عالم به وجود آید، به همان اندازه قرآن در عالم ظهور کرده است.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۰۸:۵۵

تلاش برای دغدغه‌مندی مردم نسبت به مسابقات قرآن
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی سازمان اوقاف و امور خیریه به رنامه‌های مختلف رسانه ملی در بحث تبلیغات مسابقات قرآن، تولیدات رسانه‌ای موسسه اوج و تعامل با رسانه‌ها برای پوشش اخبار در فضای مجازی اشاره کرد.

۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۷:۲۰

در حاشیه ششمین روز مسابقات بین‌المللی قرآن کریم انجام شد:
رونمایی از محصولات و نرم‌افزارهای فرهنگی و قرآنی
خبرگزاری شبستان:در حاشیه سی‌و‌چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از محصولات فرهنگی و قرآنی مربوط به این دوره از مسابقات رونمایی شد.

۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۸:۳۶

مدیر کمیته فنی و محتوایی مسابقات قرآن:
فضای محتوایی و معارفی مسابقات امسال بهتر از سال گذشته است
خبرگزاری شبستان:مقنی گفت: امسال خوشبختانه فضای محتوایی و معارفی در مسابقات قرآن ایجاد شده است که در رواق شرقی مصلی در قالب غرفه هایی چون هفت آسمان، من انقلابی ام، عقیق، ترجمان وحی و فلسظین به نمایش در آمده است.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۵:۳۲

دبیر مسابقات روشندلان خبر داد:
شرایط قاری روشندل روز اول مسابقات مساعد است
خبرگزاری شبستان:سیف الهی گفت: باتوجه به اتفاقی که در روز اول مسابقات برای یکی از قاریان روشندل رخ داد در حال حاضر شرایط جسمانی وی مساعد است و مشکلی وجود ندارد.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۲:۱۰

روز دوم مسابقات قرآن همراه با اعتراض قاریان شرکت‌کننده
خبرگزاری شبستان:در روز دوم سی‌و‌چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم تعدادی از قاریان شرکت‌کننده به جایگاه قرائت اعتراض داشتند و خواستار تغییرات در مرحله بعدی شدند.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۲:۰۹

ابوالقاسمی در گفتگو با شبستان:
پوشش کامل مسابقات قرآن توسط رادیو قرآن/ تلاوت های قوی جای تلاوت های ضعیف پخش می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر رادیو قرآن با اشاره به پوشش کامل مسابقات توسط رادیو قرآن گفت: تلاوت های خوب نوبت صبح جایگزین تلاوت های ضعیف بعدازظهر شده و به صورت گزارشی پخش می شود.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۴:۲۵

شرکت ۱۰۰ نفر در مسابقات قرآن کریم ویژه روستاییان و عشایر
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون قرآن کریم سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از شرکت ۱۰۰ نفر در مسابقات قرآن کریم ویژه روستاییان و عشایر استان به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۸:۴۹

کسب رتبه نخست مسابقات قرآن جامعه کار استان اصفهان توسط نخبه قرآنی آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: نخبه قرآنی آران و بیدگل، رتبه نخست مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تعاون استان اصفهان را به دست آورد.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۲۱:۴۱

پخش روزانه مسابقات قرآن در برنامه "رصد"
خبرگزاری شبستان: برنامه "رصد" شبكه قرآن و معارف سيما در روزهاي برگزاري سي و نهمين دوره مسابقات سراسري قرآن به طور ويژه به منظور اطلاع‌رساني به لحظه از اين رقابت‌هاي ملي دو نوبت در شبانه‌روز به روي آنتن مي‌رود.

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۵:۵۰

سومین دوره مسابقات قرآن سازمان بازنشستگی شهرداری آغاز شد
خبرگزاری شبستان: سومین دوره مسابقات قرآن سازمان بازنشستگی شهرداری و خانواده‌های آنها با ۱۶۰۰ شرکت کننده از روز گذشته آغاز و تا ۳۱ خرداد ماه ادامه دارد.

۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۵:۴۵

برگزیدگان جشنواره مدهامّتان در فضای مسابقات بین المللی قرآن کریم قرار می گیرند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری مساجد، گفت: از سی نفر از برگزیدگان مرحله کشوری جشنواره مدهامّتان جهت حضور در فضای سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم دعوت به عمل آمده است.

۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۱۶:۳۷

افزایش سرویس دهی خط ۳ مترو به مناسبت برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: به مناسبت برگزاری سی و سومین دوره مسابقات قرآن کریم و به منظور ارائه خدمات ویژه به شرکت کنندگان، تداوم سرویس دهی خط ۳ مترو تهران تا ساعت ۲۳ ادامه دارد.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۷:۰۹