خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ فروردین ۱۳۹۷

الجمعة ٦ رجب ١٤٣٩

Friday, March 23, 2018

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه مسابقات قران
پورمعین در گفتگو با شبستان؛
سومین دوره مسابقات قرآن مناطق آزاد در کیش برگزار می شود
خبرگزاری شبستان: دبیر شورای راهبردی قرآن مناطق آزاد کشور با اشاره به برگزاری سومین دوره مسابقات قرآنی مناطق آزاد در جزیره کیش گفت: ممکن است دور سوم سال بعد یا به صورت دوسالانه برگزار شود.

۱۳۹۶/۸/۱۷ - ۰۹:۳۵

میدانی در گفتگو با شبستان خبرداد:
برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات قرآن نیروهای مسلح با حضور ۳۰۰ نفر
خبرگزاری شبستان: مدیر قرآن، عترت و نماز ارتش با اشاره به برگزاری سی و یکمین دوره مسابقات سراسری قرآن کارکنان پایور و وظیفه نیروهای مسلح گفت: این مسابقات از روز گذشته با حضور ۳۰۰ نفر آغاز شده و تا چهارشنبه ۲۱ تیر ادامه خواهد شد.

۱۳۹۶/۴/۱۹ - ۱۳:۳۰

معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بین ‌المللی امام خمینی (ره):
تنها خواندن دعا و مناجات برای ظهور امام زمان (عج) کافی نیست
خبرگزاری شبستان: معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه بین ‌المللی امام خمینی (ره) قزوین گفت: خواندن دعا و مناجات در دوره غیبت بسیار خوب است اما این کافی نیست و باید تمام زندگی خود را برای ظهور حضرت آماده کنیم.

۱۳۹۶/۲/۲۱ - ۱۳:۵۹

برگزاری مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: رئیس اداره اوقاف و امور خیریه ناحیه یک تبریز گفت: مرحله شهرستانی چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم به مدت سه روز در تبریز برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۲۰ - ۱۳:۱۲

دوبی میزبان بیست و یکمین دوره «مسابقه بین المللی قرآن» در ماه مبارک رمضان
خبرگزاری شبستان: بیست و یکمین دوره مسابقه بین المللی قرآن در ماه مبارک رمضان در دوبی برگزار می شود.

۱۳۹۶/۲/۱۹ - ۱۰:۰۱

نماینده ولی فقیه در استان قزوین:
پیاده شدن دستورات قرآنی، صداقت و رأفت را در جامعه به دنبال دارد
خبرگزاری شبستان: نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: به هر میزانی که صداقت، رأفت و محبت در عالم به وجود آید، به همان اندازه قرآن در عالم ظهور کرده است.

۱۳۹۶/۲/۱۳ - ۰۸:۵۵

تلاش برای دغدغه‌مندی مردم نسبت به مسابقات قرآن
خبرگزاری شبستان: مسئول کمیته تبلیغات و اطلاع‌رسانی سازمان اوقاف و امور خیریه به رنامه‌های مختلف رسانه ملی در بحث تبلیغات مسابقات قرآن، تولیدات رسانه‌ای موسسه اوج و تعامل با رسانه‌ها برای پوشش اخبار در فضای مجازی اشاره کرد.

۱۳۹۶/۲/۸ - ۱۷:۲۰

در حاشیه ششمین روز مسابقات بین‌المللی قرآن کریم انجام شد:
رونمایی از محصولات و نرم‌افزارهای فرهنگی و قرآنی
خبرگزاری شبستان:در حاشیه سی‌و‌چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم از محصولات فرهنگی و قرآنی مربوط به این دوره از مسابقات رونمایی شد.

۱۳۹۶/۲/۵ - ۱۸:۳۶

مدیر کمیته فنی و محتوایی مسابقات قرآن:
فضای محتوایی و معارفی مسابقات امسال بهتر از سال گذشته است
خبرگزاری شبستان:مقنی گفت: امسال خوشبختانه فضای محتوایی و معارفی در مسابقات قرآن ایجاد شده است که در رواق شرقی مصلی در قالب غرفه هایی چون هفت آسمان، من انقلابی ام، عقیق، ترجمان وحی و فلسظین به نمایش در آمده است.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۵:۳۲

دبیر مسابقات روشندلان خبر داد:
شرایط قاری روشندل روز اول مسابقات مساعد است
خبرگزاری شبستان:سیف الهی گفت: باتوجه به اتفاقی که در روز اول مسابقات برای یکی از قاریان روشندل رخ داد در حال حاضر شرایط جسمانی وی مساعد است و مشکلی وجود ندارد.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۲:۱۰

روز دوم مسابقات قرآن همراه با اعتراض قاریان شرکت‌کننده
خبرگزاری شبستان:در روز دوم سی‌و‌چهارمین دوره مسابقات قرآن کریم تعدادی از قاریان شرکت‌کننده به جایگاه قرائت اعتراض داشتند و خواستار تغییرات در مرحله بعدی شدند.

۱۳۹۶/۲/۱ - ۱۲:۰۹

ابوالقاسمی در گفتگو با شبستان:
پوشش کامل مسابقات قرآن توسط رادیو قرآن/ تلاوت های قوی جای تلاوت های ضعیف پخش می شود
خبرگزاری شبستان: مدیر رادیو قرآن با اشاره به پوشش کامل مسابقات توسط رادیو قرآن گفت: تلاوت های خوب نوبت صبح جایگزین تلاوت های ضعیف بعدازظهر شده و به صورت گزارشی پخش می شود.

۱۳۹۶/۱/۳۱ - ۱۴:۲۵

شرکت ۱۰۰ نفر در مسابقات قرآن کریم ویژه روستاییان و عشایر
خبرگزاری شبستان: مسئول کانون قرآن کریم سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین از شرکت ۱۰۰ نفر در مسابقات قرآن کریم ویژه روستاییان و عشایر استان به مناسبت دهه مبارک فجر خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۵ - ۰۸:۴۹

کسب رتبه نخست مسابقات قرآن جامعه کار استان اصفهان توسط نخبه قرآنی آران و بیدگل
خبرگزاری شبستان: نخبه قرآنی آران و بیدگل، رتبه نخست مسابقات قرآن کریم ویژه جامعه کار و تعاون استان اصفهان را به دست آورد.

۱۳۹۵/۹/۲۹ - ۲۱:۴۱

پخش روزانه مسابقات قرآن در برنامه "رصد"
خبرگزاری شبستان: برنامه "رصد" شبكه قرآن و معارف سيما در روزهاي برگزاري سي و نهمين دوره مسابقات سراسري قرآن به طور ويژه به منظور اطلاع‌رساني به لحظه از اين رقابت‌هاي ملي دو نوبت در شبانه‌روز به روي آنتن مي‌رود.

۱۳۹۵/۷/۲۶ - ۱۵:۵۰

سومین دوره مسابقات قرآن سازمان بازنشستگی شهرداری آغاز شد
خبرگزاری شبستان: سومین دوره مسابقات قرآن سازمان بازنشستگی شهرداری و خانواده‌های آنها با ۱۶۰۰ شرکت کننده از روز گذشته آغاز و تا ۳۱ خرداد ماه ادامه دارد.

۱۳۹۵/۳/۲۳ - ۱۵:۴۵

برگزیدگان جشنواره مدهامّتان در فضای مسابقات بین المللی قرآن کریم قرار می گیرند
خبرگزاری شبستان: مسئول دبیرخانه دائمی جشنواره های فرهنگی هنری مساجد، گفت: از سی نفر از برگزیدگان مرحله کشوری جشنواره مدهامّتان جهت حضور در فضای سی و سومین دوره مسابقات بین المللی قرآن کریم دعوت به عمل آمده است.

۱۳۹۵/۲/۲۶ - ۱۶:۳۷

افزایش سرویس دهی خط ۳ مترو به مناسبت برگزاری مسابقات بین المللی قرآن کریم
خبرگزاری شبستان: به مناسبت برگزاری سی و سومین دوره مسابقات قرآن کریم و به منظور ارائه خدمات ویژه به شرکت کنندگان، تداوم سرویس دهی خط ۳ مترو تهران تا ساعت ۲۳ ادامه دارد.

۱۳۹۵/۲/۲۵ - ۱۷:۰۹

برگزاری مسابقات قرآنی نوروزی در مسجد مقدس جمکران
خبرگزاری شبستان: مسابقات قرآنی ربیع الانام ۲ ویژه زائران و مسافران نوروزی مسجد مقدس جمکران برگزار می‌شود.

۱۳۹۵/۱/۷ - ۱۲:۲۴