خبرگزاری شبستان

جمعه ۳ خرداد ۱۳۹۸

الجمعة ١٩ رمضان ١٤٤٠

Friday, May 24, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه جمال الدین اکرمی
یک نویسنده و پژوهشگر:
«کودک و دنیای پنهان نقاشی هایش» منتشر می شود/«آناهید ملکه سایه ها» به درک تاریخ کمک می کند
اکرمی گفت: مجموعه ده جلدی «ماجراهای ماشین مشدی مندلی» و همچنین ده جلدی «قصه های مادربزرگ» که شامل افسانه های کهن با فضاهای جدید است، امسال منتشر می شود.

۱۳۹۸/۱/۴ - ۱۳:۲۲

اکرمی مطرح کرد
آشنایی کودکان با مرگ در «ژاکتی برای ایلیا»
یک نویسنده کودک و نوجوان از انتشار مجموعه ۷ جلدی «قصه هایی از تهران قدیم» و مجموعه ۶ جلدی داستان های از ایران باستان برای کودکان در آینده ای نزدیک خبر داد.

۱۳۹۷/۱۱/۳ - ۱۳:۵۷

اکرمی در گفتگو با شبستان
نویسنده کودک باید بلندگوی کودکان باشد/ سکوت؛ خطرناکترین عارضه فرهنگی
یک نویسنده گفت: وقتی در داستان ها باید خوک را به بز تبدیل کنیم و سگ را به بیرون از خانه ببریم چگونه می توان درباره مراقبت از بدن برای کودکان نوشت!

۱۳۹۷/۵/۲۱ - ۰۸:۲۰

اکرمی در گفتگو با شبستان
تفکیک جنسیتی در دبستان موجب عدم شناخت بچه ها نسبت به حقوق خود می شود/ برخی مسایل در جامعه تابو شده
نویسنده و تصویرگر کتاب کودک با بیان اینکه طرح موضوعات تابوی اجتماعی برای نویسنده دشواری های چندگانه دارد، گفت: ما از منظر جامعه شناختی با نقض قوانین و چشم پوشی از قوانین روبرو هستیم.

۱۳۹۷/۵/۶ - ۰۹:۵۸

یک نویسنده و شاعر در گفت‌و گو با خبرنگار شبستان:
کتاب خردسال جایگاهی در جشنواره های ایران ندارد
خبرگزاری شبستان: اکرمی فرآیند تولید کتاب برای خردسالان را یک فرآیند گروهی با همکاری نویسندگان، روانشناسان ، معلمان علوم تربیتی و ناشران دانست.

۱۳۹۶/۱۱/۲۴ - ۰۸:۵۵

از مجموعه نیاکان ما/
سرگذشت ورزش در ایران کتاب شد
خبرگزاری شبستان: کتاب «گوی و چوگان» نوشته جمال الدین اکرمی در مورد سرگذشت ورزش در ایران از سوی انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان منتشر شد.

۱۳۹۵/۱۰/۱۴ - ۰۹:۰۹

یک نویسنده و تصویرگر در گفت وگو با شبستان:
«کودک و تصویر» حاصل شش سال پژوهش است
خبرگزاری شبستان: اکرمی از چاپ دو جلدی «کودک و تصویر» به عنوان یک منبع پژوهشی برای دانشجویان رشته ارشد تصویرگری در آینده ای نزدیک خبر داد و گفت: این کتاب ماحصل ۵۰ جلسه با تصویرگران است.

۱۳۹۵/۹/۷ - ۱۰:۰۱

اکرمی در گفت و گو با شبستان:
کسری مطالعه در خانواده به بچه ها هم سرایت کرده است
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده و شاعر با بیان اینکه کتابخانه های مدارس انبار کتاب است، گفت: نفوذ موسسات آمادگی کنکور بر روی بچه ها از نویسندگان و شاعران بیشتر است.

۱۳۹۵/۵/۶ - ۱۴:۱۳

جمال الدین اکرمی در گفت و گو با شبستان:
آشنایی بچه ها با انواع ورزش در «گوی و چوگان»
خبرگزاری شبستان: یک نویسنده و شاعرگفت: در کتاب جدیدم با عنوان «گوی و چوگان» ورزش در دوره های مختلف از قبل از اسلام تا همین اواخر در ایران بررسی شده است.

۱۳۹۵/۳/۹ - ۱۰:۰۳

جلد دوم کتاب « کودک و تصویر»منتشرشد
خبرگزاری شبستان:چاپ دوم از جلد دوم کتاب«کودک و تصویر» تألیف «جمال الدین اکرمی» که به جستارهایی در تصویرگری و نوجوانان می پردازد، را انتشارات سروش منتشر کرده است.

۱۳۹۵/۱/۲ - ۱۸:۵۷