خبرگزاری شبستان

سه شنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۸

الثلاثاء ٢٢ صفر ١٤٤١

Tuesday, October 22, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه سعید رضاخان
سعید رضاخان عنوان کرد
«شب های شیشه‌ای»؛ روایتی تازه از نقاشی پشت شیشه
هنرمند نقاش پشت شیشه نمایشگاه «شب های شیشه‌ای» را روایتی تازه از نقاشی پشت شیشه خواند و گفت: این نمایشگاه با هدف ترویج نقاشی پشت شیشه برگزار می شود.

۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۱۲:۱۱

«عاشورا و نقاشی پشت شیشه» در گفتگو با سعید رضاخان
بیشترین تصویر در نقاشی های پشت شیشه متعلق به حضرت عباس(ع)است
هنرمند نقاش پشت شیشه با بیان این که بیشترین تصویر در نقاشی های پشت شیشه متعلق به حضرت عباس(ع)است، گفت: بیشترین تصویر به حضرت عباس در کنار نهر فرات باز می‌گردد. آنجا که به آب می‌رسد و اسب در کنار ایشان است.

۱۳۹۸/۶/۲۰ - ۱۱:۵۸

«عاشورا و نقاشی پشت شیشه» در گفتگو با سعید رضاخان
حضور عاشورا در هنرهای مردمی پررنگ است
سعید رضاخان معتقد است: نقاشی قهوه‌خانه‌ای، نقاشی پشت شیشه و نقاشی پشت آینه هنرهایی هستند که دارای جایگاه مردمی بوده اند و تاثیر عاشورا دراین هنرها به وضوح پیداست.

۱۳۹۸/۶/۱۸ - ۱۱:۴۰

سعید رضاخان:
«از دیروز تا امروز»؛ نمایش روند نقاشی پشت شیشه از گل و مرغ تا شیوه‌های شخصی امروزی است
هنرمند نقاش پشت شیشه از برپایی نمایشگاه نقاشی پشت شیشه «از دیروز تا امروز» در موزه مردم شناسی بابل خبر داد و گفت: در این نمایشگاه روند نقاشی پشت شیشه ایران از گل و مرغ تا شیوه‌های شخصی امروزی به نمایش در می آید.

۱۳۹۸/۵/۲۲ - ۰۹:۱۹

رضاخان خبرداد
برپایی نمایشگاهی از نقاشی پشت شیشه با موضوع طبیعت
یک هنرمند از برپایی نمایشگاه گروهی نقاشان پشت شیشه ایران  خبر داد و گفت: در این نمایشگاه آثار ۳۳ هنرمند شیشه نگار با موضوع طبیعت به نمایش درآمده است.

۱۳۹۸/۵/۱۱ - ۱۸:۵۷

رضاخان با «آبگینه شمالی» به بابل می رود
یک هنرمند نقاش پشت شیشه از برپایی نمایشگاه نقاشی پشت شیشه در بابل خبرداد و گفت: در نمایشگاه نقاشی «آبگینه شمالی» نمونه آثاری با موضوع پرندگان استان مازندران به نمایش در می آید.

۱۳۹۸/۴/۲۹ - ۱۰:۰۲

با نمایش گونه های پرنده های ایران/
موزه نقاشی پشت شیشه «آماده پرواز» شد
سعید رضاخان از برپایی نمایشگاهی انفرادی «آماده پرواز» در موزه نقاشی پشت شیشه خبر داد و گفت: در این نمایشآثاری با تکنیک نقاشی پشت شیشه با موضوع پرندگان ایران به نمایش در می آید.

۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۱۰:۱۳

سعید رضاخان مطرح کرد
تلاش برای آشنایی سلایق گوناگون جامعه با نقاشی پشت شیشه
یک هنرمند با بیان این که تاکنون تمام تلاشم آشنایی سلایق گوناگون جامعه با نقاشی پشت شیشه بوده، گفت: در این سال ها افراد زیادی به هنر نقاشی پشت شیشه جذب شده اند.

۱۳۹۸/۳/۱۳ - ۰۸:۱۰

«رونق تولید در هنر» در گفتگو با سعید رضاخان
می توان از نقاشی پشت شیشه در راستای رونق تولید ملی بهره برد
یک هنرمند با بیان اینکه محصولات هنری به عنوان کالای فرهنگی جایگاه خاصی در اقتصاد دارند، گفت: نقاشی پشت شیشه می تواند به رونق تولید ملی کمک کند.

۱۳۹۸/۱/۲۶ - ۱۱:۲۶

تغییر و تحولات نقاشی پشت شیشه در گفتگو با سعید رضاخان
قاجار؛ عصر طلایی بهره گیری کاربردی از نقاشی پشت شیشه
این هنرمند نقاش دوران قاجاریه را عصر طلایی هنر نقاشی پشت شیشه می داند و می گوید: در این دوره نقاشی پشت شیشه بصورت کاربردی در بناها و لوازمی مانند میز و صندلی کار می شد ونوع قلم پردازی های برخی هنرمندان این رشته مثل مهرعلی بسیار خاص وتکرار نشدنی است.

۱۳۹۷/۱۲/۲۱ - ۱۳:۰۲

با آثار نقاشان پشت شیشه/
«چهل نقش» در سعدآباد به نمایش درمی آید
سعید رضاخان از برپایی نمایشگاه گروهی نقاشی پشت شیشه با عنوان «چهل نقش» در نگارخانه سعدآباد خبر داد وگفت: در این نمایشگاه آثار ۱۳ هنرمند شیشه نگار به نمایش درمی آید.

۱۳۹۷/۱۱/۲۱ - ۱۰:۱۲

سعید رضاخان:
دوره قاجار اوج هنر نقاشی پشت شیشه ایران است
یک هنرمند با اشاره به اوج گیری نقاشی پشت شیشه در دوره قاجار گفت: این هنر برای استفاده در گچ بری ها و پرده خوانی کشیده می شد و در سقاخانه ها به عنوان نذر قرار می‌گرفت یا این که در اطراف اماکن متبرکه به عنوان سوغاتی فروخته می‌شد.

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ - ۱۰:۳۰

سعید رضاخان:
«باغ شیشه ای» ظهوری نو از نقاشی پشت شیشه ایران است
یک هنرمند نقاش پشت شیشه از برپایی نمایشگاه «باغ شیشه ای» شمیم لیاقتی در گالری کلک خیال خبر داد و گفت: آثار این نمایشگاه ظهوری نو از نقاشی پشت شیشه ایران است.

۱۳۹۷/۱۰/۲ - ۱۱:۰۴

با نمایش آثار ۶۰ نقاش پشت شیشه
رضاخان با «رویای شیشه‌ای» به سعدآباد می آید
سعید رضاخان از برپایی نمایشگاه گروهی نقاشان پشت شیشه با عنوان «رویای شیشه‌ای» در نگارخانه سعدآباد خبر داد و گفت: در این نمایشگاه آثار ۶۰ نقاش پشت شیشه به نمایش در می آید.

۱۳۹۷/۹/۲۰ - ۰۹:۴۸

با نمایش ۳۵ اثر هنری/
نقاشان پشت شیشه ایران برای دومین بار به سمنان می روند
سعید رضاخان از برپایی نمایشگاه گروهی نقاشان پشت شیشه ایران در سمنان خبر داد و گفت: در این نمایشگاه ۳۵ اثر نقاشی پشت شیشه از ۱۹ تا ۲۳ آذر کاروانسرای جهان بانی سمنان به نمایش در می آید.

۱۳۹۷/۹/۱۸ - ۰۹:۴۰

با نمایش آثار ۴۸ هنرمند نقاش پشت شیشه در برج آزادی/
«قاب خیال» با گفتمانی جدید به نمایش در می آید
سعید رضاخان از برپایی نمایشگاه نقاشی پشت شیشه با گفتمانی جدید در برج آزادی خبر داد و گفت: در این نمایشگاه آثار ۴۸ هنرمند جوان در کنار آثار پیشکسوتان این هنر به نمایش در می آید.

۱۳۹۷/۷/۱۰ - ۱۵:۴۵

در نمایشگاه نقاشی «بال های شیشه ای خیال»/
رضاخان پرندگان ایران را به نمایش می گذارد
سعید رضاخان از برپایی نمایشگاه «بال های شیشه ای خیال» خبر داد و گفت: در این نمایشگاه ۳۰ اثربا موضوع پرندگان ایران که به شیوه رِیالیسم خلق شده اند در نگارخانه کلک خیال به نمایش در می آید.

۱۳۹۷/۶/۳۱ - ۱۰:۲۹

سعید رضا خان به شبستان خبرداد:
آثار نقاشان پشت شیشه ایران در بابل به نمایش در می آید
سعید رضاخان از برپایی نمایشگاهی از آثار ۳۳ هنرمند نقاش پشت شیشه ایران در نگارخانه هنر دستان در شهر بابل خبر داد وگفت: نمایشگاه نقاشان پشت شیشه ایران از ۱۸ تا ۲۲ شهریور در این نگارخانه برپاست.

۱۳۹۷/۶/۱۸ - ۱۰:۳۴

سعید رضاخان:
مروری بر آثار نقاشان پشت شیشه ایران، نمایشگاهی متنوع و با کیفیت است
خبرگزاری شبستان:هنرمند نقاش پشت شیشه از نمایش مجموعه ای از آثار ۴۴ هنرمند شیشه نگار ایران در فرهنگسرای خاوران خبر داد و گفت: مروری بر آثار نقاشان پشت شیشه ایران،نمایشگاهی متنوع و با کیفیت است.

۱۳۹۷/۲/۱۴ - ۱۴:۳۴

سعید رضاخان خبر داد:
همزمان با دهه فجر آثار ۲۷ هنرمند در موزه نقاشی پشت شیشه به نمایش در می آید
خبرگزاری شبستان: این هنرمندان نقاش پشت شیشه از برپایی نمایشگاه گروهی نقاشی پشت شیشه خبر داد و گفت: همزمان با دهه فجر آثار ۲۷ هنرمند در موزه نقاشی پشت شیشه به نمایش در می آید.

۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۰۹:۵۰