خبرگزاری شبستان

جمعه ۳۰ فروردین ۱۳۹۸

الجمعة ١٣ شعبان ١٤٤٠

Friday, April 19, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه رویداد بهارستان
زیباسازی شهر در آستانه سال نو درگفتگو با اردشیر میر منگره
حضور آثار هنرمندان صاحب نام در رویداد بهارستان به شهر اعتبار می بخشد
یک هنرمند با بیان این که حضور آثار هنرمندان صاحب نام در رویداد بهارستان به شهر اعتبار می بخشد، گفت: همه مناطق شهر تهران باید به صورت فراگیر از تزئینات شهری سال نو برخوردار شوند.

۱۳۹۷/۱۲/۲۴ - ۱۸:۲۴

کامبیز درم‌بخش:
«درخت‌ستان» از بخش‌های قابل تحسین «بهارستان» بود
خبرگزاری شبستان: کاریکاتوریست پیشکسوت بخش «درخت‌ستان» دومین سالانه «بهارستان» را موفق خواند و گفت: «درختستان» یکی از بخش‌های قابل تحسین «بهارستان» بود که من آن را بسیار دوست داشتم زیرا برخی از آثار این بخش بسیار هنرمندانه و زیبا بود.

۱۳۹۶/۱/۲۷ - ۱۰:۰۶

کمپین حمایت هنرمندان از دومین سالانه هنرهای شهری حسین محجوبی:
«بهارستان» در تغییر و رشد نگاه جامعه موثر است
خبرگزاری شبستان:هنرمند پیشکسوت عرصه نقاشی گفت: به نظر من اقدامی همچون «بهارستان» کار بسیار خوب و قابل تحسینی است که باعث تغییر دید و نگاه مردم می‌شوند.

۱۳۹۶/۱/۲۶ - ۱۰:۱۵

رویداد بهارستان در گفت وگو با محمدرضا فیروزه‌ای:
وجه مثبت بهارستان ارتباط تنگاتنگ آن با مردم است
خبرگزاری شبستان: عضو انجمن نقاشان رویداد بهارستان را حرکت بسیار خوبی دانست که باید ادامه دار باشد و گفت: وجه مثبت بهارستان ارتباط تنگاتنگ آن با مردم است.

۱۳۹۶/۱/۲۵ - ۱۲:۳۶

ثریا قاسمی: «بهارستان» از هنرمندان جوان حمایت خوبی کرد
خبرگزاری شبستان:ثریا قاسمی پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی معتقد است؛ «بهارستان» از هنرمندان جوان حمایت خوبی کرد و این موضوع در ارتقای کار آنها تاثیرگذار خواهد بود.

۱۳۹۶/۱/۲۳ - ۱۲:۵۳

رویداد بهارستان در گفت وگو با بهزاد اژدری:
«بهارستان» ظرفیت مردم را برای آشنایی با هنر مدرن بالا می برد
خبرگزاری شبستان: رییس انجمن سفال بالا بردن زیبایی و جلوه های بصری در شهر را از مزایای رویداد بهارستان دانست و گفت: بهارستان به نوعی آموزش دادن به مردم است و ظرفیت آموزشی مردم را برای هنر مدرن امروزی بالا می برد.

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۳:۴۴

سالانه «بهارستان» رنگ مولود کعبه به خود می‌گیرد
خبرگزاری شبستان:در آستانه میلاد امیر‌المومنین علی (ع) بخش گرافیکی دومین سالانه «بهارستان»، تهران را رنگ علوی می‌بخشد.

۱۳۹۶/۱/۲۰ - ۱۱:۳۴

رویداد بهارستان در گفت و گو با عیسی آیین/
«بهارستان» می تواند مردم را با هنر آشتی دهد/ هنوز با استانداردهای هنر شهری فاصله داریم
خبرگزاری شبستان: این هنرمند نقاش بهارستان را حرکت رو به جلو و مثبت دانست که باید ادامه دار باشد و گفت: بهارستان؛ عیدی هنرمندان به شهروندان تهرانی است.

۱۳۹۶/۱/۱۹ - ۱۲:۱۷

کاظم احمد زاده: «بهارستان» می‌تواند خلاقیت شهروندان را بیدار کند
خبرگزاری شبستان: کاظم احمدزاده مجری باسابقه تلویزیون معتقد است؛ تنوع آثاری هنری سالانه «بهارستان» می‌تواند خلاقیت را در شهروندان بیدار کند.

۱۳۹۶/۱/۱۸ - ۱۷:۴۷

صادق تبریزی: «بهارستان» روح لطیفی به تهران بخشیده است
خبرگزاری شبستان: هنرمند نقاش و خوشنویس پیشکسوت گفت: به نظر من سالانه «بهارستان» طرح بسیار خوبی الست زیرا چهره شهر را دچار تغییر کرده و روح لطیفی به تهران بخشیده است.

۱۳۹۶/۱/۱۸ - ۱۶:۴۷

رویداد «بهارستان» و حال و هوای بهاری شهروندان تهرانی
خبرگزاری شبستان: نمایش آثار هنر محیطی در سال نو در قالب رویداد بهارستان در جای جای شهر تهران چشمان خسته شهروندان را با زیبایی های هنر تجسمی بیشتر آشنا کرده است و حال و هوای دیگری به شهر بخشیده است.

۱۳۹۶/۱/۱۷ - ۱۴:۰۳

کمپین حمایت هنرمندان از دومین سالانه هنرهای شهری/
مریم سعادت: تنوع آثار هنری حس زیبایی را در شهر به وجود آورده است
خبرگزاری شبستان: مریم سعادت با اشاره به برگزاری دومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» گفت: چهره شهر به وسیله هنرهای متنوع و متفاوت، یک حس زیبا در سطح شهر جریان پیدا کرده است.

۱۳۹۶/۱/۱۳ - ۱۸:۰۹

کمپین حمایت هنرمندان از دومین سالانه هنرهای شهری/
مهران رجبی: «بهارستان» شهر را طناز کرده است
خبرگزاری شبستان: مهران رجبی بازیگر سینما و تلویزیون معتقد است سالانه هنرهای شهری «بهارستان» چهره شهر را طناز کرده و به مردم روحیه داده است.

۱۳۹۶/۱/۱۳ - ۱۷:۲۱

دعوت سازمان زیباسازی از شهروندان تهرانی/
روز طبیعت را با آثار «بهارستان» سپری کنید
خبرگزاری شبستان: سازمان زیباسازی شهر تهران از عموم شهروندان دعوت به عمل آورده تا در روز ۱۳ فروردین، مصادف با روز طبیعت از آثار دومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» دیدن و با آنها عکس بگیرند.

۱۳۹۶/۱/۱۳ - ۱۷:۰۰

همایون ارشادی:
خوشحالم که هنرمندان جوان به زیباسازی شهر اهمیت می‌دهند
خبرگزاری شبستان: همایون ارشادی بازیگر بین‌المللی سینمای ایران با اشاره به برگزاری دومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» گفت: از اینکه هنرمندان جوان به آراستن شهر با هنر اهمیت می‌دهند، بسیار خوشحال هستم.

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۵:۰۵

داریوش اسدزاده: کلان شهر تهران به رویداد «بهارستان» نیازمند است
خبرگزاری شبستان: داریوش اسدزاده بازیگر پیشکسوت معتقد است؛ کلان شهری مانند تهران نیازمند رویدادی همچون «بهارستان» است تا روحیه شهروندان را زنده کند..

۱۳۹۶/۱/۷ - ۱۳:۳۳

عضو هیات داوران دومین سالانه «بهارستان» :
تاثیر رویداد «بهارستان» بر عرصه هنرهای شهری بدیهی است
خبرگزاری شبستان:عضو هیات داوران بخش تخم مرغ‌های نوروزی دومین سالانه «بهارستان»گفت:تاثیراین رویداد هنری برعرصه هنرهای شهری بدیهی است،زیرا مجموعه فعالیت‌های انجام شده به یک ارتقاء درعرصه تجسمی وتصویری انجامیده و در واقع به سطح فکری جامعه کمک کرده است.

۱۳۹۵/۱۲/۲۱ - ۱۲:۲۵

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران در نشست استقبال از بهار ۹۶ مطرح کرد:
سفارش ساخت مجسمه با موضوع آتش‌نشانان در قالب رویداد بهارستان
خبرگزاری شبستان:علیزاده از سفارش مجسمه با موضوع آتش‌نشانان در قالب رویداد بهارستان به هنرمندان خبر داد و گفت: برخی هنرمندان طرح های متناسب با موضوع آتش‌نشانان به ما ارایه کردند در دیوارنگاری هم یک اثر با موضوع آتشنشانان اجرا می شود.

۱۳۹۵/۱۲/۲ - ۱۴:۲۹

عیسی علیزاده:
دومین رویداد هنری «بهارستان» تهران را به استقبال بهار می‌برد
خبرگزاری شبستان: مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران از برگزاری دومین رویداد هنری «بهارستان» همزمان با نوروز سال ۱۳۹۶ خبر داد.

۱۳۹۵/۱۱/۲۵ - ۱۲:۲۰

عیسی علیزاده :
«بهارستان» مخاطبانش را از میان شهروندان جذب کرد
خبرگزاری شبستان:رییس سازمان زیباسازی شهر تهران ضمن مثبت ارزیابی کردن سالانه هنرهای شهری بهارستان، گفت: بازخورد عمومی و اجتماعی رویداد «بهارستان» و بازخورد آن بین گروه‌های هنری مختلف و هنرمندانی که در این دوره مشارکت کرده بودند، بسیار خوب بود.

۱۳۹۵/۲/۶ - ۱۴:۰۳