خبرگزاری شبستان

یکشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۸

الأحد ٢٠ صفر ١٤٤١

Sunday, October 20, 2019

اللَّهُم کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن، صَلَواتُکَ علَیه و علی آبائِه، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَه، وَلِیّاً وَ حَافِظاً و قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْنا، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعا وَ تُمَتعَهُ فیها طَویلا" - خدایا، ولىّ‏ ات، حضرت حجّت بن الحسن، که درود تو بر او و بر پدرانش باد؛ در این لحظه و در تمام لحظات سرپرست و نگاهدار و راهبر و یارى گر و راهنما و دیدبان باش، تا او را به صورتى که خوشایند اوست، ساکن زمین گردانیده و مدّت زمان طولانى در آن بهره مند سازی

مطالب مربوط به کلیدواژه آمریکا
حضور آمریکا در عربستان چقدر آب خورده است
آمدن نیروهای نظامی آمریکایی به عربستان چیزی در معادلات نظامی بین عربستان و یمن را تغییر نداده است ولی این قضیه برای آل سعود هزینه های زیادی در بر داشته است.

۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۱۲:۵۹

کارشناس سیاسی:
دیگر امکان پاگرفتن داعش در منطقه وجود ندارد
اکبری با بیان اینکه دیگر امکان پاگرفتن داعش در منطقه وجود ندارد، زیرا پایگاه منسجمی برای آنان وجود ندارد، گفت: ابزاری هم در اختیار داعشی‌های آزاد شده نیست، پس داعشی‌ها در سوریه هیچ جایی ندارند.

۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۰۷:۰۵

کارشناس مسائل غرب آسیا:
هیچ سند قابل استنادی مبنی به خروج آمریکایی‌ها از سوریه وجود ندارد
صدرالحسینی با اشاره به اینکه هیچ سند قابل استنادی مبنی به خروج آمریکایی‌ها از سوریه وجود ندارد، گفت: در حقیقت آمریکایی‌ها منطقه را ترک نکرده اند بلکه با توجه به شرایط، اقدام به جابجایی به قسمت دیگری از منطقه کرده اند.

۱۳۹۸/۷/۲۳ - ۰۶:۵۲

دریابان شمخانی:
خاورمیانه بدون آمریکا جای امن‌تری است
دبیر شورای عالی امنیت ملی در یادداشتی نوشت: هیئت حاکمه آمریکا متوجه این موضوع شده است که این کشور امروز به هر دلیلی، لوازم ابرقدرتی را در اختیار ندارد و بازگشت به دوران اوج، امری محال و دوراز دسترس است.

۱۳۹۸/۷/۲۲ - ۰۹:۰۸

دعوت از غیر مسلمانان آمریکا برای شرکت در جشن ۱۰ سالگی مسجد «وودلندز»
۱۰ سال پیش ،پروژه مسجد «وودلندز» با ظرفیت پذیرایی از ۳۰۰ نمازگزار تکمیل شد و حالا جامعه اسلامی این شهر آماده برگزاری جشن ۱۰ سالگی مسجد است.

۱۳۹۸/۷/۲۱ - ۱۱:۴۹

سلامی در دیدار با امام جمعه اردبیل:
گزینه‌های روی میز آمریکا علیه ایران تضعیف شده است
فرمانده کل سپاه با بیان این‌که آمریکایی‌ها خود اقرار می‌کنند که گزینه‌های روی میز آنها علیه ایران تضعیف شده است»، گفت: وقتی به گزینه‌های روی میز آمریکایی‌ها نگاه می‌کنیم می‌بینیم که هیچ یک از این گزینه‌های روی میز را نمی‌توانند عملی کنند.

۱۳۹۸/۷/۱۸ - ۰۹:۵۵

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
کشورهای منطقه از سیاست های جنگ طلبانه آمریکا فاصله بگیرند
برزگر گفت: هرچه کشور ترکیه و طرفهای درگیر ازسیاست های اختلاف زا نظام استکبار و کشور آمریکا فاصله بگیرند به همان میزان کشورشان در امنیت کامل خواهد بود.

۱۳۹۸/۷/۱۷ - ۰۹:۰۹

طرح مشترک یک مسجد و کلیسا برای وحدت بین‌الادیانی در مرز مکزیک و آمریکا
یک کلیسا و یک مسجد مرزی خواستار برگزاری روز وحدت در «پارک دوستی» و به منظور پیوند میان ادیانی در مرز مکزیک و آمریکا شدند.

۱۳۹۸/۷/۱۶ - ۱۳:۲۰

حمله به دانش آموز محجبه مسلمان در آمریکا
پلیس آمریکا یک دانش آموز را به دلیل حمله به همکاسی مسلمانش دستگیر کرد.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۰۹:۱۹

جاسوسی از مسلمانان در مسجد «دارالفاروق» آمریکا
مسجد «دارالفاروق» واقع در «بلومینگتون» آمریکا در ماه‌های گذشته در معرض تهیه فیلم‌های آنلاین که مسلمانان را هدف قرار داده، بوده است. مخالفان این مسجد اقدام به تهیه عکس و ضبط ویدئو از کودکان در زمین بازی نزدیک به مسجد کرده بودند.

۱۳۹۸/۷/۱۴ - ۰۸:۳۹

آغاز سلسله سخنرانی ها «درک اسلام» در دانشگاه سیراکیوس آمریکا
سلسله سخنرانی های «فهم اسلام» به مدت هفت هفته متوالی در دانشگاه سیراکیوس برگزار شود.

۱۳۹۸/۷/۱۳ - ۱۰:۱۲

ایجاد پیوند بین‌الادیانی با بزرگداشت روز مقدس کفاره در مساجد شیکاگو
بیست و چهارمین مراسم بزرگداشت روز مقدس کفاره یا «یوم کیپور» با سخنرانی رئیس جنبش امت اسلامی آمریکا و با هدف ایجاد پیوند بین‌الادیانی میان مسلمانان، مسیحیان و یهودیان در شیکاگو برگزار می‌شود.

۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۰۹:۰۵

استاد روابط بین الملل دانشگاه تهران:
برآورد امریکایی‌ها از فشار حداکثری این بود که این فشار‌ها بر ایران جواب می‌دهد
جمشیدی با اشاره به اینکه برآورد امریکایی‌ها از فشار حداکثری این بود که این فشار‌ها بر ایران جواب می‌دهد، گفت: آنها به دنبال براندازی نظام یا ایجاد آشوب بزرگ در ایران بودند که هیچ کدام هم اتفاق نیفتاد.

۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۰۸:۳۰

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی:
ناکامی امریکایی‌ها در ملاقات با مقامات ایرانی در نیویورک نشاندهنده اقتدار ملت ایران است
نقوی حسینی با اشاره به اینکه شکست و ناکامی امریکایی‌ها در ملاقات و مصاحبت با مقامات ایرانی در نیویورک، پیام بزرگ و مهمی به همراه داشت، گفت: این امر نشاندهنده اقتدار ملت ایران است.

۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۰۸:۲۸

عناوین اصلی روزنامه‌های ۱۱ مهر در چهارمحال و بختیاری:
آمریکا برای ملاقات به التماس افتاده بود/ تایید ابتلای تعدادی از اهالی چنار محمودی به ویروس HIV/ شهرکرد؛ شهر دوربین های راهنمایی و رانندگی
آمریکا برای ملاقات به التماس افتاده بود/ تایید ابتلای تعدادی از اهالی چنار محمودی به ویروس HIV / شهرکرد؛ شهر دوربین های راهنمایی و رانندگی، عناوین مهم روزنامه های امروز ۱۱ مهر در چهارمحال و بختیاری است.

۱۳۹۸/۷/۱۱ - ۰۷:۳۴

بیانیه سازمان عفو بین الملل علیه آمریکا
ایالات متحده در عملیات های نظامی خود در کشورهای آفریقایی به خصوص کشورهای اسلامی به جای گروه های تروریستی مردم بی گناه را هدف قرار می دهد.

۱۳۹۸/۷/۱۰ - ۱۰:۱۴

کلیسای «سوئیفت استریت» در آمریکا جای خود را به مسجد جدید ورمانت می‌دهد
مسلمانان ورمانت قصد دارند تا کلیسای سابق مسیحیان در «سوئیفت استریت» را خریداری کرده و مسجد جدید خود را در آنجا بنا کنند. این یعنی جامعه اسلامی «ورمانت» آمریکا در آستانه داشتن مسجد جدیدی در «برلینگتون» جنوبی است.

۱۳۹۸/۷/۹ - ۱۳:۰۹

به ما کمک کنید تا با اسرائیل عادی باشیم !
محمد بن سلمان ولیعهد عربستان سعودی در مصاحبه با یک شبکه آمریکایی به صراحت گفت به ما کمک کنید تا با اسرائیل رابطه خوبی داشته باشیم.

۱۳۹۸/۷/۹ - ۰۸:۲۷

جمنا در بیانیه ای اعلام کرد؛
درخواست از دستگاه دیپلماسی برای بازگشت مسعود سلیمانی
کانون ملی دانشجویان جمنا از دستگاه دیپلماسی خواست برای آزادی دکتر سلیمانی که توسط دولت آمریکا دستگیر شده است، تلاش کند.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۴:۲۱

فشار سفیر آمریکا به بغداد برای عدم انتشار گزارش بمباران مواضع الحشد الشعبی
یکی از رهبران سازمان الحشد الشعبی اعلام کرد که گزارش مفصلی از حمله به این سازمان در دست نخست وزیر عراق است، ولی سفیر آمریکا مانع از انتشار آن می‌شود.

۱۳۹۸/۷/۸ - ۱۱:۱۶